. / Zobraziť tému - Len taký môj poh?ad
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Len taký môj poh?ad  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

PríspevokPredmet: Len taký môj poh?ad Zaslal: Po Jan 23, 2006 6:29 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  Apple Computerso je život a aké sú jeho okamihy? Ko?ko civilizácii tu žilo a kam sa pominuli?
Akí mocní boli vládcovia a Apple Computerso vedeli o pominute?nosti? A akí sme vo?i nim?
Aké boli ich okamihy a ako si ich uvedomovali? A ako si ich uvedomujeme my?
A ke? sa pozrieme cez okamihy vesmíru Apple Computersi zeme o?ami radosti i smútku, Apple Computerso uvidíme MY?
A Apple Computerso vidíš Ty a Apple Computerso vidím ja? Apple Computerso uvidia tí, Apple Computerso sa na nás budú pozera? ako na dávnu minulos?Apple Computers Aká civilizácia sme boli? A boli sme vôbec?

Z toho mne vychádza, že nevieme kto a akí naozaj boli tí, Apple Computerso boli pred nami a pre?o boli takí akí boli. A ako si aj môžeme dovoli? tvrdi? akí vlastne boli, ke? mnohokrát nevieme, akí sme my sami? Nepoznáme samých seba a nevieme kto sme.
Mnohí sa h?adajú a zis?ujú kto boli, ale nevedia kto sú teraz.
A myslia si, že to im pomôže vyriešiApple Computers to, Apple Computerso sa v nich samých deje.
Je to však omyl, lebo cez to, Apple Computerso sú dnes sa musia pozrie? na to, Apple Computerso budú o rok Apple Computersi o dva roky a až toto je ujasnené, treba sa pozrie? to?ko rokov dozadu.
Potom tri dopredu a tri dozadu. Takto sa potom niekam dá dosta?. Ale bez toho, aby som videl Apple Computerso bude je h?ada? to, Apple Computerso bolo kedysi v minulom živote, úplne zbyto?né. VäApple Computersšinou nájdeš to, po ?om teraz túžiš, Apple Computerso je tvojím podvedomým snom a takto to dáš svetu najavo. Ale on ten svet je ako Ty a bude sa správa? rovnako, lebo aj iní to chcú tiež. A tak..... .



Naposledy upravil asarat dňa Št Dec 25, 2008 10:49 am, celkom upravené 2 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 10:46 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Z môjho poh?adu je h?adanie seba v minulosti akýmsi nedostatkom viery v seba samého dnes. Aspo? ja by som tam chcela nájs? možno potvrdenie svojich dojmov a pojmov. To? moja nedokonalos? (snaha o alibizmus?), ale súhlasím s názorom, že takým v?taním sa v podvedomí môžeme narazi? skôr na svoje túžby, než na ?osi skuto?né. A ob?as je to potom problém rozlíšiApple Computers... Minulos? nás môže ?iasto?ne navigova?, ale ak na nej lipneme, akýko?vek pokrok je vylú?ený.

"Nehrab sa v minulosti, ne?akaj na budúcnos?. Chop sa okamihu a ži od tejto chvíle."

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Sep 25, 2006 5:20 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  VééééApple Computers?miii pekne napísané a inteligentne až tomu proste nerozumiem Apple Computerso si vlastne povedala týmApple Computers som blby Apple Computerso užSmile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Okt 23, 2006 5:16 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Nekroman Napísal:
VééééApple Computers?miii pekne napísané a inteligentne až tomu proste nerozumiem Apple Computerso si vlastne povedala týmApple Computers som blby Apple Computerso užSmile


Armen do?kam saodpovede než sa znova ocitneš na poli inkarnácie alebonie?Smile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Okt 23, 2006 10:39 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Apple Computerso rýpeš, Nekroman? pod?a mApple Computersa je to dos? výstižne napísané. Nad formuláciou som dokonca aj uvažovala (!!!) tak by si si to mal vážiApple Computers. Skús si to radšej ešte raz pre?íta? a prípadne sa pýtaj Apple Computerso z toho ti nie je jasné... Twisted Evil
nemám rada všeobecné otázky...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 09, 2006 7:35 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Pod?a mApple Computersa treba v tomto živote nabali? batoh vedomos?ami a potom ke? sa nedajbože zasa objavím, tak aby som už išla ?alej a nie zasa od znovu bali? batoh. Smile


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 14, 2006 6:36 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  ?asto sa zamýš?am nad tým, Apple Computersím budem... ?asto sa ponáram do toho, kto som bol... Moje zistenia a videnia sú však hmlisté. Súhlasím s tým, že pochopi? sám seba, svoju existenciu, smerovanie je možné až po dôkladnej analýze minulého, sú?asného ale i budúceho ?asu - resp. ?inností, zážitkov a ?inov... Mám však viac a viac pocit, že vlastne je to úplne jedno. Ke? sa pozriem na históriu vesmíru (s mojimi vedomos?ami hodne oklieštenými), ja sa zdám by? úplne bezvýznamný... A tak radšej aspo? na chvíApple Computersu zanechávam svoje bezvýznamné JA a idem sa venova? kráse vesmíru...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 15, 2006 9:42 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
nimbostratus Napísal:
?asto sa zamýš?am nad tým, Apple Computersím budem... ?asto sa ponáram do toho, kto som bol... Moje zistenia a videnia sú však hmlisté. Súhlasím s tým, že pochopi? sám seba, svoju existenciu, smerovanie je možné až po dôkladnej analýze minulého, sú?asného ale i budúceho ?asu - resp. ?inností, zážitkov a ?inov... Mám však viac a viac pocit, že vlastne je to úplne jedno. Ke? sa pozriem na históriu vesmíru (s mojimi vedomos?ami hodne oklieštenými), ja sa zdám by? úplne bezvýznamný... A tak radšej aspo? na chvíApple Computersu zanechávam svoje bezvýznamné JA a idem sa venova? kráse vesmíru...


Myslím,že si všetko vystihol. Ale raz váhaš raz h?adáš a raz si sa už rozhodol.
Mal by si zvážiApple Computers Apple Computerso ?akáš od svojho života a ako na to. Prajem Ti aby si sa ( kolega Smile ) rozhodol správne.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 28, 2006 6:02 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
armen Napísal:
Z môjho poh?adu je h?adanie seba v minulosti akýmsi nedostatkom viery v seba samého dnes. Aspo? ja by som tam chcela nájs? možno potvrdenie svojich dojmov a pojmov. To? moja nedokonalos? (snaha o alibizmus?), ale súhlasím s názorom, že takým v?taním sa v podvedomí môžeme narazi? skôr na svoje túžby, než na ?osi skuto?né. A ob?as je to potom problém rozlíšiApple Computers... Minulos? nás môže ?iasto?ne navigova?, ale ak na nej lipneme, akýko?vek pokrok je vylú?ený.

"Nehrab sa v minulosti, ne?akaj na budúcnos?. Chop sa okamihu a ži od tejto chvíle."


Pekné, fakt ve?mi pekne vyjadrené. Ale niekedy mám dojem, že žiApple Computers je proste skoro príApple Computersažou.
Nie neberte si z týchto slov príklad.
Ja som len tak skepticky ob?as naladený.
Ale myšlienka, ako taká má ve?ký význam a aj h?bku. Rozmer uvedenej mylšlienky si uvedomíme len vposlednej chvíly života, ke? sa stávame Nekromanovi klienti.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 28, 2006 8:16 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  ano niekedy je zit skor pritazou
ale mam rada vyzvy a aj ked sama tomu neverim co teraz napisem i napriek vsetkemu zijem rada.
armen pekne napisala ja by som len doplnila: ,,nezi minulostou,ale sa z nej pouc, aby tvoja pritomnost bola hodnotnejsia, zi svoju pritomnost naplno aby si mal cim vytvarat buducnost " Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 28, 2006 8:22 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Shaza Napísal:
ano niekedy je zit skor pritazou
ale mam rada vyzvy a aj ked sama tomu neverim co teraz napisem i napriek vsetkemu zijem rada.
armen pekne napisala ja by som len doplnila: ,,nezi minulostou,ale sa z nej pouc, aby tvoja pritomnost bola hodnotnejsia, zi svoju pritomnost naplno aby si mal cim vytvarat buducnost " Smile


No same mudré slová.
Len preupresnenie ja nie som skeptik. Len som všeobecne vyjadril pocity sktorými sa stretávam.
Apropo je pekné prija? výzvu, ale krajšie je ju hodi? iným a postavi? sa im ak ju príjmu.
I ke? u teba tento problém nie je. (pre tých Apple Computerso sa zamýšlaju poznáme sa sé Shazou)

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Mar 04, 2007 2:20 am
hladny kozel



Založený: 04.03.2007
Príspevky: 5
  novacik........respekt

pravda sa skryva na dne pohara,......
tak isto aj na dne cloveka,.........na uplnom dne.
nebojte sa,.......to je moje moto

na zaciatku asarat hovori o civilizacii ako o bytosti, ktora sa rodi a umiera.
je to tazke narodit sa uprosted deja a dedukovat zaciatok a este tazsie koniec.
takze ostava len jedno, pozret sa na seba a sustredit sa na seba.
to viem.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Mar 05, 2007 1:22 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  múdro. Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: zivot.. minulost, pritomnost, buducnost.. Zaslal: Ut Júl 03, 2007 10:25 pm
Amon



Založený: 13.01.2006
Príspevky: 14
Bydlisko: biely v ?iernom vesmíre v jadre bieleho
  Pokusim sa nieco napisat priatelia k teme milnulosti, buducnosti a pritomosti okamihov, ktore nazivame zivotom. Volakedy som patral a povazoval badanie a hlbanie v minulosti za dolezity prvok pre buducnost. Myslel som, ze ked poodhalim svoju tvar z davnej minulosti otvorim si dvere do buducnosti. Casom som pochopil, ze nie je to az tak dolezite, ako som si myslel. Som rad, ze som tou skusenostou presiel. Dnes riesim to co je i ked obcas mnou zarezonuje niekolko udalosti minulosti tohto zivota. Obcas som sa aj zamyslal nad tym ako to vlastne v skutocnosti s tou minulostou a buducnostou je. Trosku mi to cele prislo ako skor taky bod zotrvacnosti koncentracie sa na casove horizonty z hladiska pozemnskeho zivota ako takeho. V okamihu pritomnosti som si uvedomil, ze pred par momentami som bol a teraz prave som, no ci o par minut vsak budem mi uz nepride tak samozrejme ako volakedy. Pritomnost je to, co je pre elementarny vyvoj jedinca urcitou zlozkou, ktora ho posuva v jeho vnutornom postaveni voci realite do pozornosti. Tato pozornost a koncentracia je do urcitej miery ovplivnena myslenim ako takym a celkovym systemom spracovania a prijimania informacii bezneho fyzickeho zivota. Je na kazdom z nas, do akej miery pripustime riadenie zivota limitacii mysle alebo do akej miery jej uvolnime fiktivne hranice a posunieme nase podvedomie vo vedomej podobe do vedomeho prezivania momentov zvanych napriklad pritomnost.. alebo aj takzvane tu a teraz.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Júl 04, 2007 7:53 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  Vidím v tom, Apple Computerso si napísal h?bku osobného poznania.
Áno je to tak minulos? nám už nepatrí, budúcnos? nám ešte nepatrí, ale prítomnos? je naša. Avšak trvá len ten kratu?ký ?asový úsek. Ako teda zmera? ?as prítomnosti? Myslím, že aj preto sa treba pozera? trošku dozadu, a trošku dopredu. A žiApple Computers tak, ako si napísal tu a teraz.

Apple Computerso však ke? tu a teraz je jedna ve?ká boles?Apple Computers Apple Computerso ke? tam nebola a tam nebude? Vydržíme to? Vydržia to Tí ostatnýApple Computers Myslím, že odpoveda? si musíme každý sám.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Len taký môj poh?ad

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina