. / Zobraziť tému - Mozog, emócie a chladnokrvnos?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Mozog, emócie a chladnokrvnos?  

PríspevokPredmet: Mozog, emócie a chladnokrvnos? Zaslal: Ne Máj 27, 2007 1:18 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
  Nasiel som zaujimavy clanok na temu "Mozog emócie a chladnokrvnos?"

Adresa: http://www.sme.sk/c/3207827/Mo.....vnost.html


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Mozog, emócie a chladnokrvnos? Zaslal: Ut Jún 05, 2007 2:10 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Santa Napísal:
Nasiel som zaujimavy clanok na temu "Mozog emócie a chladnokrvnos?"

Adresa: http://www.sme.sk/c/3207827/Mo.....vnost.html


Pozrel som videl som a skus stadeto tam ísApple Computers aj Ty. Hodí Apple Computersa to tam a nevieš sa vráti? a ak si prihlásený tak proste sa vypneš a nevieš Apple Computersi si sa aj odhlásil. Vrátiš sa prihlásiš a nevieš Apple Computersi si prihlásený raz alebo dvakrát.

Inak zaujímavý Apple Computerslánok, ale Apple Computerso s tými Apple Computerso nemajú mozog? Teraz to nemyslím ironicky, ale bolo pár jedincov Apple Computerso sa narodili bez mozgu. Zomierajú po pár hodinách, ale vraj bol aj prípad chlapíka Apple Computerso žil cele roky. Bol vraj mimo ale až pitva ukázala, že mal len obrovskú dutinu a nie?o miniaturné v oblasti malého mozgu.

Nuž a ja si myslím, že doty?ný nebol rarita len sa prevádza málo pitiev.

Ale toto asi MUDr. Nekroman by vedel lepšie posúdi? Apple Computersi to je, Apple Computersi nie je možné.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Mozog, emócie a chladnokrvnos? Zaslal: Pi Jún 08, 2007 6:46 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
Santa Napísal:
Nasiel som zaujimavy clanok na temu "Mozog emócie a chladnokrvnos?"

Adresa: http://www.sme.sk/c/3207827/Mo.....vnost.html


Pozrel som videl som a skus stadeto tam ísApple Computers aj Ty. Hodí Apple Computersa to tam a nevieš sa vráti? a ak si prihlásený tak proste sa vypneš a nevieš Apple Computersi si sa aj odhlásil. Vrátiš sa prihlásiš a nevieš Apple Computersi si prihlásený raz alebo dvakrát.

Inak zaujímavý Apple Computerslánok, ale Apple Computerso s tými Apple Computerso nemajú mozog? Teraz to nemyslím ironicky, ale bolo pár jedincov Apple Computerso sa narodili bez mozgu. Zomierajú po pár hodinách, ale vraj bol aj prípad chlapíka Apple Computerso žil cele roky. Bol vraj mimo ale až pitva ukázala, že mal len obrovskú dutinu a nie?o miniaturné v oblasti malého mozgu.

Nuž a ja si myslím, že doty?ný nebol rarita len sa prevádza málo pitiev.

Ale toto asi MUDr. Nekroman by vedel lepšie posúdi? Apple Computersi to je, Apple Computersi nie je možné.


No nazor pana nekromana by zauimal aj mna

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Mozog, emócie a chladnokrvnos?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina