. / Zobraziť tému - Time management
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Potrebujem poradi? / Time management  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

PríspevokPredmet: Time management Zaslal: Ut Jún 13, 2006 3:33 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Mam pocit, ze mnohi registrovani na tejto stranke sa venuju ezoterike... co vyzaduje mnozstvo casu. Chcel by som sa opytat, ci nemate podobne ako ja problem s tym, ze si neviem najst rovnovahu medzi pracou, rodinou, znamymi a ezoterikou. Brick wall Cize problem casovy... (ciastocne aj problem sily vole). Moja otazka znie, ci su nejake sily, ktore casom brania cloveku v pravidelnych meditaciach a ci su nejake techniky ako tento proces pravidelnosti podporit.

Ak mate akekolvek nazory, postrehy, napady Idea ...budem len rad! Very Happy

Dakujem

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Time management Zaslal: Ut Júl 11, 2006 11:11 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  myslim si, ze najvacsia bzda v comkolvek co clovek "chce" robit a nerobi tak ako by chcel je on(a) sam(a)... stanovi si ciele co by chcel a ako by chcel a tak ako cas bezi prisposobuje svoje priority okolnostia a popritom odklada to ci ono na neskor a straca cas.... inymi slovami necha sa zlakat inymi cinnostami ktore v danej chvili uprednostni tomu co mal naplanovane....
ako to zmenit je len asi to, ze si musi ist tvrdo za svojim a otuzovat svoju silu vole... lebo ked nezvlada seba sameho v takychto "jednoduchich" veciach ako zvladne zloziejsie.... kde treba viac vnutornej sily... a kde mnohokrat nejde iba o neho sameho...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 9:45 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
  Myxo: v 70% s tebou suhlasim, no tych 30% je stale vela.

Obsac sa proste v niektorych pripadoch stava ze den ma len 24 hodin..... A niekto si toho naberie vela...

Nemyslis Question


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 9:57 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Zázra?né sloví?ko: priority. Najprv treba ma? Apple Computerso jes?, potom kde spa? a na ?alšie pozície sa dajú veci uklada? pod?a uváženia. Problém je niekedy v tom, ke? si tie priority príliš ?asto meníme a prispôsobujeme každej mali?kosti. Raz je dôležité toto, o chvíApple Computersu nie?o iné a takto sa rozhádžeme na milión frontov a v ni?om to bohvieako ?aleko nedotiahneme.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 10:00 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Plne suhlasim.... Razz

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Sep 02, 2006 4:21 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Santa... mas pravdu... ale ako povedala armen... time management je aj o schopnosti vediet co za 24hod. clovek zvladne a co nie.... ak to neodhadne spravne nestiha... a aj to sa stave predsa nie sme dokonali to by sme tu neboli... a ked sa to stane... vtedy clovek musi vypustit z planu to co ma pre neho mensiu dolezitost... cize mensiu priortu... ja sa tvarim ako pan dokonaly ze?Apple ComputersApple Computers hihi no ale ja mam najmenej co hovorit co furt nic nestiham Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Sep 03, 2006 9:04 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
mYXo Napísal:
Santa... mas pravdu... ale ako povedala armen... time management je aj o schopnosti vediet co za 24hod. clovek zvladne a co nie.... ak to neodhadne spravne nestiha... a aj to sa stave predsa nie sme dokonali to by sme tu neboli... a ked sa to stane... vtedy clovek musi vypustit z planu to co ma pre neho mensiu dolezitost... cize mensiu priortu... ja sa tvarim ako pan dokonaly ze?Apple ComputersApple Computers hihi no ale ja mam najmenej co hovorit co furt nic nestiham Very Happy

v tomto mas pravdu, ale co ked na spodku rebricka su 2 veci z rovnakou prioritou? Ktoru vypustis Apple Computers Alebo vypustis obe Apple Computers Idea


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Sep 04, 2006 9:35 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  ak mozem skocit do reci, tak podla mojho skromneho nazoru ked je nieco uplne na spodku rebricka, da sa o tom rozhodovat na zaklade momentalnej situacie, nie dlhodobych priorit.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Sep 05, 2006 10:49 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  no situacie mozu byt rozne... myslim, ze vtedy s clovek rozhodne podla toho co je spravnejsie v danej chvily alebo co sa mu viac chce Smile

ale zase zeny to maju lahsie... tie vraj vedia robit aj niekolko veci naraz... tak na co budu nieco vypustat? no teda vlastne ked sa dokupu... aspon vanu by sa vypustit patrilo... Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Sep 05, 2006 11:52 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Je fakt, že my dokonalejšia ?as? ?udstva máme mozog uspôsobený na vykonávanie viacerých ?inností sú?asne. Ale tu sa nebavíme o pozeraní telky, Apple Computersítaní ?asopisu a ve?eraní naraz. Cool

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Sep 10, 2006 1:31 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  a pri tom este astralne cestovat.... ze? Smile to su mi veci... je na to nejaky navod? ze ako robit tieto veci naraz? alebo nejake civcenia ze ako sa stat zenou Smile

kazdoapdne sme dost rapidne odbocili od temy aj ked sranda musi byt... timemanagement... mozno si niekedy treba uvedomit aj to ze ked nieco nestihneme aj ked sa sebeviac snazime... moze to mat aj iny dovod... a to taky ze sme to stihnut nemali... Arrow Idea blik Rolling Eyes

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Sep 20, 2006 2:57 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  ...hmm, nestíha?ky Confused , tak to trápi asi skoro každého, kto pracuje viac než 8 hodín denne a + má rodinu..Vtedy je zázrak ma? 20 min. pre seba denne, ale ak ich využije doty?ný/á dobre, tak mu to dá viac, než hodina meditácie o ni?om... S malými krokmi ?alej zájdeš Laughing ..Apple Computersi tak nejak...


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Nov 11, 2006 12:28 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  podla mna slovicko nestiham je len vyhovorka, ked nieco skutocne chcem tak za tym idem a ked si myslim ze asi nieco chcem tak vzdy je malo casu a objavuju sa akoze prekazky,ktore mi v tom brania. a potom len skonstatujem ze ako nestiham.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 28, 2010 2:20 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  ...po dlhej dobe som sem nakukla a vidím, že ani sem nemáme dáko ?as chodi?.....že by zase nestíha?ky alebo nechce sa mi Apple Computersa?ky Apple Computers Idea


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 28, 2010 3:26 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  asi sme vymreli....


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Potrebujem poradi? / Time management

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina