. / Zobraziť tému - Pre?o?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 2 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Št Dec 14, 2006 10:43 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Co uz na otazku pokial mozem pracovat som dostal odpoved pracuj pokial ta to nezabije. hm co uz Confused Tot kazda rada draha Cool

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Št Dec 14, 2006 4:26 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Ašarat Napísal:
Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


možno som sa nezamerala na to najdôležitejšie, Apple Computerso v citovanom príspevku bolo, ale zaujímalo by ma ako môžem prísApple Computers o dušu...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 14, 2006 11:09 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  hmmm kto vyhrava smrt ci zivot? a nie je smrt vlastne zivot sam? co je smrt a co je zivot? bavime sa o zivote naseho hmotneho tela alebo...Apple Computers uhol pohladu... zivot ako taky vlastne je existencia a existencia bola je a bude... len jej forma moze byt ina... takze vlastne zivot je zivot a smrt je len zmena v zivote... nie?
a aj mna by zaujmalo ako sa da prist o dusu? ved dusa je nesmrtelna... viem len ze by mohla byt uveznena pripadne niekym ovladana.
tesim sa na zazitky a vedomosti skusenych.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: So Dec 16, 2006 4:15 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
armen Napísal:
Ašarat Napísal:
Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


možno som sa nezamerala na to najdôležitejšie, Apple Computerso v citovanom príspevku bolo, ale zaujímalo by ma ako môžem prísApple Computers o dušu...


To sa myslíš túto otázku vážne? Dúfam však, že je to len snaha aby sa rozvinula diskusia. Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Dec 16, 2006 4:55 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Doobre no, uznávam. ale ja sa vždy radšej spýtam ako si myslie? že viem ke? neviem...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Ne Dec 17, 2006 1:00 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Ašarat Napísal:
armen Napísal:
Ašarat Napísal:
Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


možno som sa nezamerala na to najdôležitejšie, Apple Computerso v citovanom príspevku bolo, ale zaujímalo by ma ako môžem prísApple Computers o dušu...


To sa myslíš túto otázku vážne? Dúfam však, že je to len snaha aby sa rozvinula diskusia. Smile


takze diskusia o tom ako prist o dusu nebude pokracovat?
ja zrejme neviem tolko co vy a zaujmalo by ma to.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Po Dec 18, 2006 6:38 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
mYXo Napísal:
Ašarat Napísal:
armen Napísal:
Ašarat Napísal:
Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


možno som sa nezamerala na to najdôležitejšie, Apple Computerso v citovanom príspevku bolo, ale zaujímalo by ma ako môžem prísApple Computers o dušu...


To sa myslíš túto otázku vážne? Dúfam však, že je to len snaha aby sa rozvinula diskusia. Smile


takze diskusia o tom ako prist o dusu nebude pokracovat?
ja zrejme neviem tolko co vy a zaujmalo by ma to.


Nie nebude!

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Ut Jan 02, 2007 1:55 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Ašarat Napísal:
Máme však šancu ak prídeme na spôsob nesmrte?nosti aj tela nielen duše.


Myšlienka nesmrte?nosti je rozhodne zaujímavá a lákavá, popísalo sa toho o nej už ve?a, alchymisti odjakživa h?adali elixír života...
Ale aké by to bolo naozaj? Svet sa mení, ?udia umierajú a rodia sa noví. Bolo by naozaj také krásne a poetické prechádza? storo?iami bez zmeny tela s vedomím, že takto to bude stále? Nedonútili by po ?ase zväzky so "smrte?níkmi" každého k tomu, aby sa zamyslel, Apple Computersi mu to vôbec stojí za to? A ke? stratíte už úplne každého, na kom vám kedy záležalo, nevolali by ste Smr? dobrovo?ne, aby si po vás prišla?

Jediné riešenie vidím v utopickej "globálnej" nesmrte?nosti pre každého. Ale aj tak... Možno by sme ešte umelo vymýš?ali spôsoby, ako zabudnúApple Computers na minulos? a za?aApple Computers s ?istým štítom.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Ne Jan 07, 2007 7:13 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Škriatok Napísal:

VRRRR


Aj ja ta mam rad Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Po Jan 08, 2007 4:43 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
Ašarat Napísal:
Máme však šancu ak prídeme na spôsob nesmrte?nosti aj tela nielen duše.


Myšlienka nesmrte?nosti je rozhodne zaujímavá a lákavá, popísalo sa toho o nej už ve?a, alchymisti odjakživa h?adali elixír života...
Ale aké by to bolo naozaj? Svet sa mení, ?udia umierajú a rodia sa noví. Bolo by naozaj také krásne a poetické prechádza? storo?iami bez zmeny tela s vedomím, že takto to bude stále? Nedonútili by po ?ase zväzky so "smrte?níkmi" každého k tomu, aby sa zamyslel, Apple Computersi mu to vôbec stojí za to? A ke? stratíte už úplne každého, na kom vám kedy záležalo, nevolali by ste Smr? dobrovo?ne, aby si po vás prišla?

Jediné riešenie vidím v utopickej "globálnej" nesmrte?nosti pre každého. Ale aj tak... Možno by sme ešte umelo vymýš?ali spôsoby, ako zabudnúApple Computers na minulos? a za?aApple Computers s ?istým štítom.


Ve?mi zaujímavý poh?ad na vec. Ale áno máš pravdu je to tak ?udia tak reagujú.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Apr 16, 2007 4:58 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
armen Napísal:
Ja osobne som už na sm? dos? zvedavá, Apple Computerso by v mojom veku ešte mohol by? problém... Ako to vidíš ty, Nekroman? Very Happy mám už bali? kufre?
Každopádne bude to nie?o nové a zaujímavé, zo za?iatku trošku strachu, trošku adrenalínu a ako Artime povedala, hlavne svätý pokoj.
ale to aspo? ?loveka núti ne?aka? a kona?, ke? vie, že koniec môže prísApple Computers kedyko?vek.


Neodpovedám za Nekromana, ale vyjadrím sa za seba.
Áno môže prísApple Computers kedyko?vek. A ke? príde a obzrieme sa späApple Computers až potom zistíme, že všetko nejako ve?mi rýchlo ubehlo. A pri tom prešli desiatky rokov.
Apple Computerso potom? Nuž: - ak si to stihneme uvedomi? a rekapitulova? máme možno š?astie. A ak nestihneme rekapitulova? ... tak bu? máme smolu alebo š?astie. Ty však máš ešte mnoho, mnoho toho pred sebou Smile . Tí ktorí závidíte si uvedomte, že aj Vy ste mali svoj ?as. Apple Computersi ste ho využili je len Váš problém. Takže Apple Computerso doda?Apple Computers Máš pravdu nie je zle to pozna?, ale osta? pri teórii a na prax máš ?asu a ?asu.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Máj 04, 2007 7:55 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Luis Napísal:
Neodpovedám za Nekromana, ale vyjadrím sa za seba.
Áno môže prísApple Computers kedyko?vek. A ke? príde a obzrieme sa späApple Computers až potom zistíme, že všetko nejako ve?mi rýchlo ubehlo. A pri tom prešli desiatky rokov.
Apple Computerso potom? Nuž: - ak si to stihneme uvedomi? a rekapitulova? máme možno š?astie. A ak nestihneme rekapitulova? ... tak bu? máme smolu alebo š?astie. Ty však máš ešte mnoho, mnoho toho pred sebou Smile . Tí ktorí závidíte si uvedomte, že aj Vy ste mali svoj ?as. Apple Computersi ste ho využili je len Váš problém. Takže Apple Computerso doda?Apple Computers Máš pravdu nie je zle to pozna?, ale osta? pri teórii a na prax máš ?asu a ?asu.



Takže sa mám postupne zmierova? s tou predstavou starej bosorky s ma?kou na pleci a netopierom vo vlasoch? Wink
Nezabúdaj však na dohodu, ostávam len dokým je tu aj jeden nemenovaný kolega...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Máj 04, 2007 8:10 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
armen Napísal:
Luis Napísal:
Neodpovedám za Nekromana, ale vyjadrím sa za seba.
Áno môže prísApple Computers kedyko?vek. A ke? príde a obzrieme sa späApple Computers až potom zistíme, že všetko nejako ve?mi rýchlo ubehlo. A pri tom prešli desiatky rokov.
Apple Computerso potom? Nuž: - ak si to stihneme uvedomi? a rekapitulova? máme možno š?astie. A ak nestihneme rekapitulova? ... tak bu? máme smolu alebo š?astie. Ty však máš ešte mnoho, mnoho toho pred sebou Smile . Tí ktorí závidíte si uvedomte, že aj Vy ste mali svoj ?as. Apple Computersi ste ho využili je len Váš problém. Takže Apple Computerso doda?Apple Computers Máš pravdu nie je zle to pozna?, ale osta? pri teórii a na prax máš ?asu a ?asu.



Takže sa mám postupne zmierova? s tou predstavou starej bosorky s ma?kou na pleci a netopierom vo vlasoch? Wink
Nezabúdaj však na dohodu, ostávam len dokým je tu aj jeden nemenovaný kolega...


Ach jaj. Takže ja som zase niekde ostal mimo. No ni? ja si po?kám. snáApple Computers príde raz rada aj na mApple Computersa Smile
Ale, ke? to zoberiem vážne:
Ašarat nech ho domovské peklo príme a nech ve?ký Thallasa mu z hora blahosklonne kýva, raz povedal:
Musíte osta?, aby ste mohli odovzda? odkaz generáciám po nás. Lebo ak sa ten odkaz neodovzdá a ak to má len zaniknúApple Computers tak, že pár nafúkaných kolegov si vedomosti nechá pre seba, prípadne len, ako tajomstvo pre svojich najblišších potom jeho námaha a roky ktoré tomu dával a dáva nemali zmysel a všetci sme zlyhali.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Máj 04, 2007 8:18 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
Luis Napísal:
Armen Napísal:
Takže sa mám postupne zmierova? s tou predstavou starej bosorky s ma?kou na pleci a netopierom vo vlasoch? Wink
Nezabúdaj však na dohodu, ostávam len dokým je tu aj jeden nemenovaný kolega...


Ach jaj. Takže ja som zase niekde ostal mimo. No ni? ja si po?kám. snáApple Computers príde raz rada aj na mApple Computersa Smile
Ale, ke? to zoberiem vážne:
Ašarat nech ho domovské peklo príme a nech ve?ký Thallasa mu z hora blahosklonne kýva, raz povedal:
Musíte osta?, aby ste mohli odovzda? odkaz generáciám po nás. Lebo ak sa ten odkaz neodovzdá a ak to má len zaniknúApple Computers tak, že pár nafúkaných kolegov si vedomosti nechá pre seba, prípadne len, ako tajomstvo pre svojich najblišších potom jeho námaha a roky ktoré tomu dával a dáva nemali zmysel a všetci sme zlyhali.


No tak takto dokážeš odpoveda? jedine Ty Luis. Myslím, že niektorí kolegovia Apple Computersa budú zase chvíApple Computerso?ku milova?.
Nevadí mi tvoja odpove? lebo máš morálne právo na Apple Computersu vzh?adom na to, ko?kých si priviedol svojím prístupom k vrcholu. Ale mal by si pouvažova? aj o tom, že neostaneš hádam celý život majster. Ve? ty si vychoval ve?k?azov a sám si ním mal dávno by?. Neviem pre?o tak tvrdohlavo odmietaš to, Apple Computerso Ti právom prináleží.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Máj 17, 2007 2:49 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
 
Ašarat Napísal:
Luis Napísal:
Armen Napísal:
Takže sa mám postupne zmierova? s tou predstavou starej bosorky s ma?kou na pleci a netopierom vo vlasoch? Wink
Nezabúdaj však na dohodu, ostávam len dokým je tu aj jeden nemenovaný kolega...


Ach jaj. Takže ja som zase niekde ostal mimo. No ni? ja si po?kám. snáApple Computers príde raz rada aj na mApple Computersa Smile
Ale, ke? to zoberiem vážne:
Ašarat nech ho domovské peklo príme a nech ve?ký Thallasa mu z hora blahosklonne kýva, raz povedal:
Musíte osta?, aby ste mohli odovzda? odkaz generáciám po nás. Lebo ak sa ten odkaz neodovzdá a ak to má len zaniknúApple Computers tak, že pár nafúkaných kolegov si vedomosti nechá pre seba, prípadne len, ako tajomstvo pre svojich najblišších potom jeho námaha a roky ktoré tomu dával a dáva nemali zmysel a všetci sme zlyhali.


No tak takto dokážeš odpoveda? jedine Ty Luis. Myslím, že niektorí kolegovia Apple Computersa budú zase chvíApple Computerso?ku milova?.
Nevadí mi tvoja odpove? lebo máš morálne právo na Apple Computersu vzh?adom na to, ko?kých si priviedol svojím prístupom k vrcholu. Ale mal by si pouvažova? aj o tom, že neostaneš hádam celý život majster. Ve? ty si vychoval ve?k?azov a sám si ním mal dávno by?. Neviem pre?o tak tvrdohlavo odmietaš to, Apple Computerso Ti právom prináleží.



ašarat plne s tebou súhlasím avšak v jednej veci mam malu vyhradu, ja som nieco Luisovi slubila a on mi tiez nieco slubil- tak nesprtajme do osieho ,,luisovho" hnueza
Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 2 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina