. / Zobraziť tému - Pre?o?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

PríspevokPredmet: Pre?o? Zaslal: Po Aug 21, 2006 4:40 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  Pre?o sem nikto ni? nenapísal?

Tak sa zamyslím sám. Poznám trošku život ale poznáte Vy trošku smr?Apple Computers Iste ste sa s?ou už stretli, ale stretli ste pri tom aj mApple ComputersaApple Computers no ja Vás mnohých už áno a netvrdim, že ma to teší, lebo niektorí nepatríte ani ku nám. viem, je to scestné komunikova? tu ako živý a pritom sa tvari? ako živý, ale takých úchylov je dos?. u mApple Computersa je ten rozdiel, že ja som aj aj. som živý a viem sa pohybova? aj tam dolu a predsa..... nuž teda aký som okrem toho, že priemerný psychológ by ma poslal za toto na lie?enie.

avšak jedného tak aj poslali a pri výmene riadite?ov na psychiatrickom oddelení upozornil odchadzajúci nastupujúceho kolegu, že tam má takého ktorý tvrdí, že má viac ako 120 rokov. nastupujúci sa udivil a povedal poznamku, že to aj on hovorí akoby tomu veril. starý sa zasmial a povedal --- som tu už viac ako 150 rokov a ešte ma o tom nepresved?il ....

nuž teda pochopí niekto, Apple Computerso som napísal alebo?.... aký je rozdiel medzi životom a smr?ou?


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:43 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Preto... Zaslal: So Aug 26, 2006 9:39 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  1) Preco nikto nenapisal, lebo vacsina sa diva. Bubu ta vidi Shocked
2) Aky je rozdiel? Garantujem ti aspon tento:

Zivot skonci, smrt je trvala ...

Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 10:28 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  No mne osobne sa ani tá smr? nezdá by? až taká trvalá... Nedostatok odpracovaných hodín v živote spraví s inkarna?ným procesom divy:) možno... Apple Computerso si ja pamätámApple Computers! Tu máme na to odborníka vyššie vyjadreného.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Sep 25, 2006 5:23 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  Smr?ou ni? nekon?í ani neza?ína......... všetko pokra?uje ?alej len inde a inak, ako si mnohí myslia ........ a tak....... .


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 7:10 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  myslím že smr?ou kon?í jedna etapa, etapa fyzického bytia a za?ína sa ?alšia etapa - o ktorej by sme len chceli vedie? Apple Computerso za tým v skuto?nosti je, teda ak niekto vie rada sa dozviem info priamo zo zdroja

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 09, 2006 7:40 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Smr? je k?ud, kde sa chodí oddychova?....Huuuuuuuuuuuuu


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 2:24 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Ja osobne som už na sm? dos? zvedavá, Apple Computerso by v mojom veku ešte mohol by? problém... Ako to vidíš ty, Nekroman? Very Happy mám už bali? kufre?

Každopádne bude to nie?o nové a zaujímavé, zo za?iatku trošku strachu, trošku adrenalínu a ako Artime povedala, hlavne svätý pokoj.
ale to aspo? ?loveka núti ne?aka? a kona?, ke? vie, že koniec môže prísApple Computers kedyko?vek.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 11:31 am
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  huuuuuuuuu - k?ud kde sa chodí oddychova?Apple Computers dufam, že ano ale ......co ked je za tym nieco ine........pocula som aj ine nazory ..........

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 2:19 pm
Škriatok



Založený: 09.11.2006
Príspevky: 6
Bydlisko: Lesy a lúky
  drrrr frrrr koniec príde a ani neviete srsrsrsrrsssss kedy a Apple Computerso ííííííííííí jhjjhjhjhjhjhkkkkkk a zmeni sa teraz nie?o lllleellelelelele níííííApple Computers drrrrr

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Dec 10, 2006 8:15 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  smr? je aj to, ?oho sa bojíme....je to, Apple Computerso oddialujeme..Apple Computerso si niekedy želáme....možno stretávame...smr? je vždy pri nás a sleduje náš každý krok,náš každý dych...keby sme si ju viac uvedomili, tak by sme žili plnší život a na?erpali by sme vedomosti, ktoré necháme len tak, ve? Apple Computerso, aj zajtra je de? .....lenže to je ten há?ik, že možno posledný Dammit .....


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Dec 10, 2006 8:18 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  múdro hovoríš, skoro až z mojej malej ?iernej duše Twisted Evil
ma? stále na pamäti ten há?ik, možno by sme mnohé veci urobili ináApple Computers. nezdržiavali sa zbyto?nos?ami a venovali sa veciam podstatným.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Dec 10, 2006 9:48 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Artime Napísal:
smr? je aj to, ?oho sa bojíme....je to, Apple Computerso oddialujeme..Apple Computerso si niekedy želáme....možno stretávame...smr? je vždy pri nás a sleduje náš každý krok,náš každý dych...keby sme si ju viac uvedomili, tak by sme žili plnší život a na?erpali by sme vedomosti, ktoré necháme len tak, ve? Apple Computerso, aj zajtra je de? .....lenže to je ten há?ik, že možno posledný Dammit .....


Pekne napisane. Smrt je podla mna v nas. Od narodenia az do konca. Spoznat ju , prijat ju je tazke ale zaroven oslobodzujuce. Zivot bez strachu snej .

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Smr? a život. Zaslal: Št Dec 14, 2006 8:54 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  Je tu re? o smrti ako takej. Dobre, a Apple Computerso takto život?
Kto je silnejšíApple Computers Smr? Apple Computersi život? A ktorá sila je väApple Computersšia?
Ak zoberiem pomyslený boj medzi smr?ou a životom, kto v tomto boji momentálne boduje?
Zrejme logika hovorí, že život. Pre?oApple Computers Nuž rodí sa viac ?udí, ako umiera. To znamená, že život vraj vedie. Ale ko?ko detí sa rodí m?tvych, alebo ko?ko sa ani nenarodíApple Computers
Štatistiku nemám, ale na konci je, bola a bude smr?. Kto teda vedie, alebo nakoniec vyhráApple Computers Máme však šancu, ak prídeme na spôsob nesmrte?nosti aj tela, nielen duše. Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers, ak ste si nedali pozor.



Naposledy upravil asarat dňa Ne Feb 04, 2007 3:36 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Št Dec 14, 2006 10:27 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Ašarat Napísal:
Je tu re? o smrti ako takej. Dobre a Apple Computerso takto život?
Kto je silnešíApple Computers Smr?, Apple Computersi život? A ktorá sila je ve?šia?
Ak zoberiem pomyslený boj medzi smr?ou a životom kto v tomto boji momentálne boduje?
Zrejme logika hovrí, že život. Pre?oApple Computers Nuž rodi sa viac ?udí, ako umiera. To znamená, že život vraj vedie. Ale ko?ko detí sa rodí mrtvých, alebo ko?ko sa ani nenarodíApple Computers
Štatistyku nemám, ale na konci je, bola a bude smr?. Kto teda vedie, alebo nakoniec vyhrá. Máme však šancu ak prídeme na spôsob nesmrte?nosti aj tela nie len duše. Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


Ned sa urcit ci smrt alebo zivot. Aj smrt aj zivot idu ruka v ruke pri kazdom z nas. Na nase nestastie si neuvedomujeme ani jedno pocas nasho zivota. Samozrejme pokial nepride nemoc, smrt niekoho okolo nas. Inak bludime tu po svete . Horsie je pokial prideme o dusu! S toho mam strach a najme pri mojom sposobe prace. Klub sebevrahov

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a život. Zaslal: Št Dec 14, 2006 10:33 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Ascher Napísal:
Ašarat Napísal:
Je tu re? o smrti ako takej. Dobre a Apple Computerso takto život?
Kto je silnešíApple Computers Smr?, Apple Computersi život? A ktorá sila je ve?šia?
Ak zoberiem pomyslený boj medzi smr?ou a životom kto v tomto boji momentálne boduje?
Zrejme logika hovrí, že život. Pre?oApple Computers Nuž rodi sa viac ?udí, ako umiera. To znamená, že život vraj vedie. Ale ko?ko detí sa rodí mrtvých, alebo ko?ko sa ani nenarodíApple Computers
Štatistyku nemám, ale na konci je, bola a bude smr?. Kto teda vedie, alebo nakoniec vyhrá. Máme však šancu ak prídeme na spôsob nesmrte?nosti aj tela nie len duše. Avšak aj o dušu môžete prísApple Computers ak ste si nedali pozor.


Ned sa urcit ci smrt alebo zivot. Aj smrt aj zivot idu ruka v ruke pri kazdom z nas. Na nase nestastie si neuvedomujeme ani jedno pocas nasho zivota. Samozrejme pokial nepride nemoc, smrt niekoho okolo nas. Inak bludime tu po svete . Horsie je pokial prideme o dusu! S toho mam strach a najme pri mojom sposobe prace. Klub sebevrahov


Môj malý Smile f?uk, f?uk

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 1 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina