. / Zobraziť tému - Krá? Artuš
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Stredovek / Krá? Artuš  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

PríspevokPredmet: Krá? Artuš Zaslal: Št Sep 07, 2006 3:01 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Rolling Eyes

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Krá? Artuš Zaslal: St Sep 13, 2006 12:46 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
Artime Napísal:
Rolling Eyes

A co dalej Apple Computers! Wink Nechcela si k tomu volaso napisat Apple Computers Question


Twisted Evil


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Sep 13, 2006 2:37 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  áno chcem, len zatia? som pracovne vy?ažená.. Ja sa objavím a za?nem diskusiu najbližšie .... Confused


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Sep 14, 2006 4:31 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  takže, už som tu Very Happy Stedovek je záhadná doba pre ?udí lebo presne nevieme, že Apple Computerso všetko sa tam dialo a kto tam Apple Computerso robil a kde bol a kedy bol, ke? bol a pod. ( tak, to sa mi podarilo pekne vyjadri? Smile )
Nadáva sa tomuto obdobiu aj" tmavý stredovek " aj ke? , tak isto svítilo sluní?ko ako dnes +-. Okolo tejto témy sa dá ve?a,ve?a,ve?a písa? a diskutova?.
Za?ala som Krá?om Artušom, lebo on je "famouse all over the world" a zaujímajú ma rôzne verzie o jeho existencii alebo neexistencii. Rolling Eyes (tak, to je ve?a múdrych slov naraz ....)Ufff..


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Sep 14, 2006 4:43 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Takže : existoval alebo nie KráApple Computers Artuš Question Pod?a mApple Computersa áno, len nie tak, ako je opísaný v legenách. Spracovanie televízneho 2 dielneho filmu Merlin so Sam Naillom ako Merlinom, bolo ve?mi dobré. Artuš tam bol zobrazený dos? reálne..


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Sep 14, 2006 9:08 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Ten film bol krásny, to sa musí uzna?, len si nie som istá množstvom reality v ?om:) bolo to všetko asi príliš pekné, než aby to bola pravda. Artuš pod?a môjho skromného názoru existova? musel (bez lístka sa ani vietor nepohne Wink ) ale otázne je, nako?ko bol skuto?ne takým ve?kodušným, dokonalým hrdinom a záchrancom, ako ho všade opisujú. Takých bolo v stredoveku pravdepodobne dos? málo (ak mu však krivdím, tak ?es? výnimkám Smile ).
V tej trilógii od Bernarda Cornwella bolo dos? pekne popísané, ako ob?as bardi vedeli za pár zlatých prikrášli? zásluhy niektorých bojovníkov Question

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Sep 20, 2006 3:05 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Kniha od Bernarda je naozaj super napísaná. Je to ako keby tam bol on a napísal román o skuto?nosti. KráApple Computers Artuš tam bol reálny a aj diania..Apple Computersítal to ešte niekto Apple Computers


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Okt 23, 2006 5:25 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  Zamýš?ate sa nad krá?om Artušom -- bol, nebol..... a ak nebol? bol ale volal sa inak. a sta?í, že niekomu pomohol jeden kráApple Computers a niekto z vda?nosti na?ho vymyslel báj....... a iný ju prerozprával a ešte iný napísal rozprávku a upravil, vniesol lasku at?. este ?alší sfilmoval na vlastnú predstavu a aj upravil a vám ostava už len tá otázka ako o ?om o bájnom krá?ovi Artušovi a tá pravda sa skladá z --- ..... a to bol Apple Computersi nebol ..... nuž ani ten, Apple Computerso písal Hamleta (pre jednoduchos? jeho mena ho neuvádzam) nepoznal odpove? na to, Apple Computerso písal takže si dajte odpove? sami .....


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:37 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Okt 23, 2006 10:48 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  myslím, že každá z týchto hrdinských bájí sa aspo? ?iasto?ne odklonila od reality. Ale kto môže poveda?, že je naozaj dokonalý vo všetkých smeroch? ?udstvo potrebuje hrdinov, ktorí budú príkladom správneho konania.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 12:43 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  je to ?udné, ako sa reaguje na mýty a legendy... Confused Pod?a mApple Computersa je to jedno Apple Computersi existoval alebo nie. Ide tu o to, Apple Computerso sa vytvorilo s jednej historky a ko?ko ?udí pohlo fantáziou a každý z nich vytvoril verziu Artuša a celého diania okolo neho. Je mnoho možností a to je to, Apple Computerso je na tom zaujímavé, že nikto nevie presne ako to bolo, ale každý kto o tom napísal alebo urobil film má konkrétnu predstavu o dianí. A to je to super na tom. Very Happy


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 10:23 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  a tym, ze kazdy vo svojej mysli vytvara ineho artusa a inu story... vytvara tym aj skutocne novych artusov a ich story niekde v nehmotnom svete, ale predsa len su zivy... a o to zivsi ked to aj fyzicky zvacsni... napr. film... atd. ci a vobec ako zil povodny artus je mozno otazne ale kolko tych artusov existuje teraz.... Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 11:47 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Myxo, možno som Apple Computersa len zle pochopila, ale nezdá sa mi, že by každý svojou predstavou vytváral v nehmotnom svete nového Artuša...
Keby som ja mala ma? nehmotné kópie pod?a toho ako ma ?udia vidia a Apple Computerso si o mne myslia, tak amen tma aj s nehmotným svetom... Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 09, 2006 6:55 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  ..pod?a mApple Computersa je Artuš jeden, len predstavy o ?om sú rôzne. Neutral aj ?udia, ke? po?ujú všetci tú istú poviedku, tak nabudúce, ke? ju majú poveda? oni,tak ju porozprávajú tak, ako si to zapamätali. Apple Computersiže, pozmenene. Takisto aj Artuša si každý predstavuje po svojom, alebo pod?a opisu jemu najbližšiemu, ale je to vždy ešte vytváranie jedného a toho istého kráApple Computersa v nehmotnom svete Idea


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 11:28 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  armen - no myslel som ze v tom nehmotnom svete ludia vytvaraju kopec pseudo-artusov tym co si o nom myslia kto bol a mozno aj to co o nom vieme je iba pseudo a pravda bola ina... no ale pravdou je aj to ze o artusovi ja osobne moc neviem... bolo to z mojej strany mozno nemiestne vmiesavanie sa do debaty Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Nov 17, 2006 6:40 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Myxo, ja som Apple Computersa pochopila, ale nezdá sa mi tá Tvoja teória o tom, že ?lovek vytvára obraz iného ?loveka v nehmotnom svete tým, Apple Computerso si o ?om myslí. Neviem, nech sa vyjadrí niekto kompetentnejší, ale mne sa to zdá trošku pritiahnuté za vlasy...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Stredovek / Krá? Artuš

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina