. / Zobraziť tému - Ako si vybra? správnu cestu?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Ako si vybra? správnu cestu?  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

PríspevokPredmet: Zaslal: St Dec 18, 2013 1:04 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Možno by stála za úvahu otázka, ako má ?lovek vlastne spozna?, že práve tento smer, táto cesta, je pre?ho tá správna.
Ako zisti?, že práve v tomto odbore bude "doma" a napriek prípadným prekážkam raz naozaj dosiahne výrazné úspechy, ktoré by sa mu na inej ceste možno dosiahnu? nepodarilo?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 19, 2013 11:05 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Volanie vnútra by mohlo napoveda?. Jedinec pocíti kam ho to volá a Apple Computerso je jeho cesta. Ob?as treba ak to necítime sa proste spo?ahnúApple Computers na skúsených kolegov, ktorí vedia jedinca nasmerova?.
Skôr problém nastáva ak jedinec chce kráApple ComputersaApple Computers inou cestou akou by mal. Potom dochádza ku stretu vnútra a mozgu Apple Computersi ega. Je to dos? náro?ná téma.
Bolo by dobré keby sa aj iný vyjadrili ako vedeli pocítili oné volanie duše, alebo to bol len výkrik módy a za?alo ich to zaujíma?Apple Computers

Nepá?ia sa mi však alibisti ktorí krá?ajú niekam len preto, že im to niekto povedal.
Pretože to, že ja niekomu ukážem cestu a potom ?lovek po nej kráApple Computersa ako ... a ke? nie?o tak povie to ON mi povedal, "že som vyvolený" je tak trošku za vlasy pritiahnuté.
Ja, Apple Computersi my, môžeme poukáza? na cestu, ale ak na nej po istom ?ase jedinec ni? nenachádza, tak nech si dá pauzu a proste po?ká Apple Computersi to volanie v sebe zacíti Apple Computersi nie.

Za svoj život som videl ve?a priamych reinkarnácií a predsa necítili volanie.
Tak sa ni? nedeje proste to príde v inom ?ase v inom živote.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Dec 20, 2013 8:23 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  U mApple Computersa osobne to prebiehalo skôr na podvedomej úrovni. Jednoducho som vždy vedela, Apple Computersi som na správnej adrese alebo nie. Vedome som nad tým ve?mi nešpekulovala, nerobila som logické uzávery, ani som si nepísala zoznam "pre a proti", jednoducho som to cítila vnútrom a zariadila som sa pod?a toho.

Teraz pozorujem novú anomáliu v tomto smere - ke? na nie?o mám energiu, chce sa mi do toho, beriem problémy ako výzvy a riešenie vecí ma neunavuje, tak viem, že idem správnym smerom.
Ke? sa do toho musím núti?, je to celé nejaké umelé a nasilu a vôbec sa mi do toho nechce, (tu pozor, lebo to treba vedie? jasne odlíšiApple Computers od oby?ajnej lenivosti! Smile ) tak viem, že asi nie?o robím zle a treba trošku pozmeni? smerovanie.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Dec 21, 2013 10:15 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  No dovolím si poveda?, že presne toto je to volanie nášho vnútra. Šla si za hlasom svojho vnútra.
Ak sa do nie?oho nútime asi je treba radšej od toho odísApple Computers. Ak ma to nenap?Apple Computersa a ni? mi nedáva tak na?o by som to mal robi?Apple Computers (Teda ak si odmyslíme, že je to naše zamestnanie)
Proste hlas vnútra treba po?úva? - ísApple Computers- neis? - osta? - neosta?Apple Computers Toto si však každý musí zodpoveda? sám.
Stál som pri mnohých pri ktorých iný zlomili už palicu ...alebo nad nimi?Apple ComputersApple Computers
No každopádne nie je dôležité to, ako rýchle krá?am, ale Apple Computersi cítim, aj ke? neviem kam krá?am, že tadeto mám kráApple ComputersaApple Computers.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Dec 25, 2013 2:01 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Niekedy je naozaj na škodu veci príliš sa zamýšApple ComputersaApple Computers nad tým, Apple Computersi práve táto téma je "skuto?ne tou mojou", Apple Computersi by som predsalen nemala skúsi? susedný odbor a podobne. Pretože takto budeme lavírova? donekone?na a nedosiahneme poriadny pokrok v ni?om. Nedá sa robi? všetko perfektne.

Samozrejme, pokia? ?lovek vyslovene nepocíti vnútorný impulz, že napríklad túži by? lie?ite?om a pomáha? chorým, tak je najrozumnejšie spravi? si "priestrel barom" a pozorova? svoje vnútro, pri ktorých témach "zarezonuje".

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 26, 2013 4:11 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Mozem reagovat podla toho co som prezil. Moje vnutro ma stale hnalo hladat nieco co som nevedel co je. Presiel som niekolko smerov. Zacal som studovat jeden a prisiel som na to ze to nie je to co ma zenie vpred a hladal som znova iny smer. Nebola to skoda casu , bolo to pre mna info ktore ma posunulo tam kde som.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 26, 2013 9:38 pm
Ruth



Založený: 09.09.2012
Príspevky: 5
  Pre niekoho nájs? ten "správny" smer môžu by? roky h?adania... Hlavne h?adania samého seba... Niekedy to chce trpezlivos?, dovoli? si neby? úžasný, nevedie? všetko hne?, ma? neúspechy .. neporovnáva? sa s inými...a ma? úctu aj k sebe samému ...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Dec 28, 2013 1:09 am
Eleanor



Založený: 12.09.2012
Príspevky: 2
  Ruth..velmi pekne si to napisala Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Jan 05, 2014 1:25 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Možno ešte stojí za úvahu otázka, Apple Computersi si nevyberáme svoju cestu aj pod?a nejakých pomyselných vzorov v podobe osôb, ktoré obdivujeme, alebo pod?a filmových Apple Computersi knižných postáv, ktoré nás nejako viac oslovili...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 2:00 am
Jessie



Založený: 23.11.2006
Príspevky: 13
Bydlisko: tu a tam
  A nemôže by? z ?asti chybou aj to že nad tým proste prive?a premýš?ame?Apple Computers Nebolo by niekedy lepšie neha? veci plynúApple Computers a proste "len" ísApple ComputersApple Computers ..ke? ako sa hovorí, nie je dôležitý cie? ale cesta.. Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 8:41 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Áno, to som spomínala už vyššie, že niekedy je naozaj lepšie logiku z tohto procesu trošku vynecha?. Ale ako píšeš, dôležité je ísApple Computers, nie preš?apova? na mieste.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 2:11 pm
Ruth



Založený: 09.09.2012
Príspevky: 5
  Ja by som snad uz len doplnila svoju skusenost, ze zdanie niekedy klame a mnohokrat sa moze zdat, ze preslapujeme na mieste, alebo ze dokonca cuvame, ale cuvat sa da aj dopredu, len je to trosku narocnejisie Very Happy.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 4:52 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Heh tomuto spôsobu pohybu ja ve?mi nerozumiem, ale však každý máme svoj štýl Smile podstatné sú výsledky, nie spôsob.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 8:44 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Každé poznanie nie?o prináša. Mne v posledných d?och poznanie prinieslo mnoho kontroverzností. A poznanie pohybu cúvaním dopredu je je jedno z nich.
Ale ur?ite ma najviac vytáApple Computersa poznanie, že ešte stále sa dokážem necha? prekvapi? a zasko?iApple Computers. Najviac tým ako niekedy nemyslím dostato?ne na rôzne prekvapenia a alternatívy, ktoré mi v živote dokážete vyvies?.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 06, 2014 9:58 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Cestu si automaticky mnohí z nás spájali s ?asom prejdenia od za?iatku do cie?a... Duchovná cesta však znamená nie?o iné ako prejs? z bodu A do bodu B. Je to rozvetvená sie? poznania, ktorá nie je zachytená len v "našom" trojdimenzionálnom priestore. Po takejto ceste sa neuteká ako za vlakom, ktorý sme zmeškali. Prekvapenia a úžas nad nepoznaním je krásnym znamením, že sme stále na svojej ceste...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Ako si vybra? správnu cestu?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina