. / Zobraziť tému - Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Iné prúdy / Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

PríspevokPredmet: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: St Okt 25, 2006 11:57 am
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  ?osi kto myslío smrti? Smr? je tu, - ale ako ju chápete? Žijete s vedomým toho, že zomriete, ale Apple Computerso potom? Apple Computerso si myslíte, ako je s tými, Apple Computerso zomreli a žiju ?alej -- ako neživý a nrm?tvi -- sú?astne? Máte na to niekto názor?


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 4:39 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  pre mApple Computersa je uvedomovanie si smrti v každodennom živote prospešné v jednej veci - pripomína, že tu nie sme naveky a že treba zmysluplne využiApple Computers ?as, ktorý nám zostáva.
osobne by som sa nerada skon?ila ako nem?tva-neživá. Neviem síce aké to je, ale ur?ite je lepšie ke? sa ?lovek po smrti dostane tam, kde sa dosta? má.
nekroman, je pod?a teba možné, že niekto sa MÁ po smrti sta? takýmto prapodivným tvorom - že je to jeho osud?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 4:39 pm
Asarat

Anonymný



  Zaijímavé. Neviem Apple Computersi môžem odpoveda?, ale poznám Nekromana tak sa snáApple Computers neurazí.

Je to zrejme predur?ené a to Apple Computerso má prísApple Computers si si sama vybrala. Má zmysel bráni? sa osudu ktorý nás posunie vpred?
Ja si myslím, že sa treba bráni? len tomu, Apple Computerso by nám poškodilo.

Pravda je možno niekde uprostred.

Armen tvoja odpove? je ve?mi zaujímavá. Myslím,že nebudú vedie? na Apple Computersu reagova? vo všeobecnosti.

  Odpovedať s citátom
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 4:41 pm
Asarat

Anonymný



  Pardon nepredstavil som sa a moja reakcia je anonymná. Moje meno je Ašarat

  Odpovedať s citátom
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 11:07 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Ašarat, ?akujem za odpove?. Len tu nám nastáva menší problém - ako odlíšit to, Apple Computerso je predur?ené a Apple Computerso mi má pomôcApple Computers vo vývoji od toho, Apple Computerso mi môže uškodi?Apple Computers

ak sa prípadne chce vyjadri? aj Nekroman, uvítam jeho poh?ad na vec.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 1:51 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  Urazim neurazim je to tam.
armen: neviem mApple Computersa sa to netýka a ob?as nie?o napíšem Apple Computerso sám nechápem, ale nie som tu chapanie.

Apple Computerso sa týka tvojej otázky v širšom meradle ...... a ve? sem chodí kopa buducich mojich .... akoby som ich nazval.... klientov tak odpovedzte niekto.

a ide oto, že ...hm patríš ku týmto tu? myslím tým selek?ákov. ak áno ak som pochpil ich systém ?osi akosi kohosi u?ia Apple Computersi Apple Computerso. tak ak náhodou áno pre?o kladieš otázku tu? ak nie tak si po?kám než niekto nie?o múdre odpovie a ja sa pridam.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: St Nov 08, 2006 2:15 pm
Bes



Založený: 26.10.2006
Príspevky: 20
 
Nekroman Napísal:
?osi kto myslío smrti? Smr? je tu, - ale ako ju chápete? Žijete s vedomým toho, že zomriete, ale Apple Computerso potom? Apple Computerso si myslíte, ako je s tými, Apple Computerso zomreli a žiju ?alej -- ako neživý a nrm?tvi -- sú?astne? Máte na to niekto názor?


ako to myslis - Apple Computerso zomreli a žiju ?alej -- ako neživý a nem?tvi -- sú?asne?
Ako uviaznutý medzi dvomi svetmi po fyzickej smrti tela , alebo ako niekto, kto vnutorne zomrel............, alebo....... Apple Computers Mohol by si mi to nejako objasni?Apple Computers

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 5:59 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Nekroman Napísal:
Urazim neurazim je to tam.
armen: neviem mApple Computersa sa to netýka a ob?as nie?o napíšem Apple Computerso sám nechápem, ale nie som tu chapanie.

Apple Computerso sa týka tvojej otázky v širšom meradle ...... a ve? sem chodí kopa buducich mojich .... akoby som ich nazval.... klientov tak odpovedzte niekto.

a ide oto, že ...hm patríš ku týmto tu? myslím tým selek?ákov. ak áno ak som pochpil ich systém ?osi akosi kohosi u?ia Apple Computersi Apple Computerso. tak ak náhodou áno pre?o kladieš otázku tu? ak nie tak si po?kám než niekto nie?o múdre odpovie a ja sa pridam.


áno, patrím k týmto tu - Apple Computersiže do Selekcie. a pýtam sa na to na fóre, pretože vždy je lepšie vidie? veci z viacerých uhlov a diskutova?, ako dogmaticky prijíma? pravdy iných. Práve preto pod?a mApple Computersa Selekcia nie je sekta.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 6:49 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
áno, patrím k týmto tu - Apple Computersiže do Selekcie. a pýtam sa na to na fóre, pretože vždy je lepšie vidie? veci z viacerých uhlov a diskutova?, ako dogmaticky prijíma? pravdy iných. Práve preto pod?a mApple Computersa Selekcia nie je sekta.


nono ste nejaky citlivý na slovo sekta. i ke? kedysi taký chutný sekt a aj sex mi chutil ale všetko raz pominie.

nuž ale spe? ku tebe. si aj taka krasna ako inteligentáApple Computers
pretože na niektore moje bonmoty nevie odpoveda? ani tridni zdochnutá a zdutá krava ale ty to zvládaš bravúrne.

ako som kedysi napisal ako živý tvor ........ hm inde ti to pošlem Apple Computerso tu chýbe pretože nechcem aby vedely kde je moja hrobka a pod?a tohoto by ma našli aj bez LOGOV Smile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 6:59 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Nekroman Napísal:

nuž ale spe? ku tebe. si aj taka krasna ako inteligentáApple Computers
pretože na niektore moje bonmoty nevie odpoveda? ani tridni zdochnutá a zdutá krava ale ty to zvládaš bravúrne.


ooo.... aj asistent Smrti vie hádza? komplimenty? Smile
tuším to na tom druhom svete nebude až také zlé...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 7:04 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
Nekroman Napísal:

nuž ale spe? ku tebe. si aj taka krasna ako inteligentáApple Computers
pretože na niektore moje bonmoty nevie odpoveda? ani tridni zdochnutá a zdutá krava ale ty to zvládaš bravúrne.


ooo.... aj asistent Smrti vie hádza? komplimenty? Smile
tuším to na tom druhom svete nebude až také zlé...


nonono hlboko sa ma to dotklo pre?o asistent. Ja som prosím inde a v inej funkciii. Smr? je výkonný orgán ak to takto môžem pomenova?.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 7:07 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  hups teraz som si to pohnojila u tvorov, ktorých neni dobré naštva?... tak sa tu majte ?udkovia pekne, snáApple Computers ke? sa koleso osudu oto?í, zase sa stretneme...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 7:12 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
hups teraz som si to pohnojila u tvorov, ktorých neni dobré naštva?... tak sa tu majte ?udkovia pekne, snáApple Computers ke? sa koleso osudu oto?í, zase sa stretneme...


ale nozase takézlém tonie je Smile myslím že mlados? a neznalos? su dostato?né na to aby som sa neurazil. a bola by škoda niekoho ako ty ?aha? sem kde sa neda ten intelekt využiApple Computers na plno. tu je to mierne iné Smile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 3:00 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  No dobre, Nekroman, mierne sme odbo?ili od témy a vyradili sme z debaty ostatných ú?astníkov. Takže ?udkovia, po?me naspäApple Computers k smrti... ak som si dobre všimla, na túto tému už niekde diskusia otvorená bola. Ale to nevadí, ke? tu už máme odobrníka priamo od zdroja, treba to využiApple Computers Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 11:36 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  hmm... z "technickeho" hladiska je smrt vlastne koniec jednej inkarnacie:) teda pokial sa hovori o smrti ludskej... z biologickeho hladiska je to opotrebovanie tela pripadne podlahnutie poraneniam a dalej to moze byt ukoncenie cesty vteleneho z prirodzenym alebo neplanovanym sposobom... z duchovneho hladiska je to opustenie fyzickeho tela a rozlozenie svojej existencie do inej/inych dimenzii... no rozpravat o smrti sa da z roznych uhlov... ktory si vyberieme? Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 1 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Iné prúdy / Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina