. / Zobraziť tému - Selekcia
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 3 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Selekcia  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 21, 2006 9:36 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
 
mYXo Napísal:

urcite je rozdiel v tom co si o selekcii myslim a co o nej viem. co o nej viem su fakty, ktore tu takto verejne pisat nebudem. ct do slov. ak sa mi podari najst na to slova...

nechcem sa ta dotknut , ale nedokazem pochopit : je rozdiel v tom co si o selekcii myslim a co o nej viem, co o nej viem su fakty...... neviem ci som ta spravne pochopila ale myslim si ze tu ani sam nerozumies tomu co si napisal. ty co vedia vedia a ty co nevedia sa mozno raz dozvedia ( blizsie info vid nizsie )


keby chceli pootvorit brany pootvoria ich sami... pravda je taka, ze oni tie brany pootvorili, ale asi je na tych vonku ci vojdu a budu kracat... ci sa budu pytat a co sa budu pytat... a ci tie brany najdu a budu kracat spravnym smerom... takze ja som sa snazil vojst a pytat sa a kracat.... preto aj ta moja otazka...

si si isty ze si sa naozaj snazil pytat a kracat?

... momentalne sa citim v tme strateny nekracajuci a mozno aj padajuci tam kam by som nechcel

... uz to je uspech ze si to uvedomujes, mozno sa tomu hovori zaciatok cesty....

Shaza - z vnutra som mal len malo moznosti to ma zaujma... a viem ze aj to malo co som mal moznost bolo pre mna obrovskou inspirujucou silou...


prepac asi ta sila nebola az taka obrovska a az taka inspirujuca

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 21, 2006 10:46 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Shaza Napísal:

mYXo Napísal:
urcite je rozdiel v tom co si o selekcii myslim a co o nej viem. co o nej viem su fakty, ktore tu takto verejne pisat nebudem. ct do slov. ak sa mi podari najst na to slova...

nechcem sa ta dotknut , ale nedokazem pochopit : je rozdiel v tom co si o selekcii myslim a co o nej viem, co o nej viem su fakty...... neviem ci som ta spravne pochopila ale myslim si ze tu ani sam nerozumies tomu co si napisal. ty co vedia vedia a ty co nevedia sa mozno raz dozvedia ( blizsie info vid nizsie )


keby chceli pootvorit brany pootvoria ich sami... pravda je taka, ze oni tie brany pootvorili, ale asi je na tych vonku ci vojdu a budu kracat... ci sa budu pytat a co sa budu pytat... a ci tie brany najdu a budu kracat spravnym smerom... takze ja som sa snazil vojst a pytat sa a kracat.... preto aj ta moja otazka...

si si isty ze si sa naozaj snazil pytat a kracat?

... momentalne sa citim v tme strateny nekracajuci a mozno aj padajuci tam kam by som nechcel

... uz to je uspech ze si to uvedomujes, mozno sa tomu hovori zaciatok cesty....

Shaza - z vnutra som mal len malo moznosti to ma zaujma... a viem ze aj to malo co som mal moznost bolo pre mna obrovskou inspirujucou silou...


prepac asi ta sila nebola az taka obrovska a az taka inspirujuca


Shaza dakujem za odpoved... osobne si myslim, ze inspiracia bola silna inak by som nebol stale sa snazil... resp. vracal sa k tomu... slaby som bol ja Smile priznavam...

vysvetlenie k tomu co viem a co si myslim o selekcii.... su veci, ktore viem a tie samozrejme tu pisat nebudem.... a moj nazor je to co si myslim... tak som to myslel... a moj nazor je taky ze ani sam ho neviem napisat tak aby to naozaj vystihlo presne to co si myslim, preto som sa aj nevyjadril blizsie... ale zjedonodusene je velmi pozitivny vo vas prospech, som velmi rad, ze som mal moznost spoznat aspon z dialky lebo mi to velmi dalo Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 22, 2006 7:04 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
mYXo Napísal:
Luis Napísal:
admin Napísal:
mYXo Napísal:
mozno to chce ale individualny pristup a nie cez forum.... eApple Computers

Tak preco potom rozvadzas tak nesikovne danu temu na fore....

mYXo Napísal:

...a potom ste ho "potlapkali" po pleci....


Ak cakas na potlapkanie, zacni sam. Tvrda praca na sebe samom nie je o tom, ze ocakavas potlapkanie. Jeden z nas dvoch je na omyle, a predpokladam ze ja to nie som. Shame on you


ja ho pot?apkám po pleci ..................... síce kyjakom ale pot?apkám


takzeeee................. znamena to ze mam byt uz ticho?


Ta ty a ticho? A môj, Apple Computerso si sa sko?om zrazil? (ako ja kedysi) šak by tu to stichlo apo? ho potom všetci za kolegom Nekromanom

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 22, 2006 10:35 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Luis Napísal:
mYXo Napísal:
Luis Napísal:
admin Napísal:
mYXo Napísal:
mozno to chce ale individualny pristup a nie cez forum.... eApple Computers

Tak preco potom rozvadzas tak nesikovne danu temu na fore....

mYXo Napísal:

...a potom ste ho "potlapkali" po pleci....


Ak cakas na potlapkanie, zacni sam. Tvrda praca na sebe samom nie je o tom, ze ocakavas potlapkanie. Jeden z nas dvoch je na omyle, a predpokladam ze ja to nie som. Shame on you


ja ho pot?apkám po pleci ..................... síce kyjakom ale pot?apkám


takzeeee................. znamena to ze mam byt uz ticho?


Ta ty a ticho? A môj, Apple Computerso si sa sko?om zrazil? (ako ja kedysi) šak by tu to stichlo apo? ho potom všetci za kolegom Nekromanom



oneee.... totok... blabocem blabotam blabotkodakam....
Luisik nemas ten kyjak aj taky volajaky massaaazny ze by si mi niiim oblapil aj moj chrbuatik zhrbenuo? to byt urobit lepsejsie mi na zadnu cast telata ako po ramienkach mi triescit ha?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 28, 2006 6:11 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
mYXo Napísal:

oneee.... totok... blabocem blabotam blabotkodakam....
Luisik nemas ten kyjak aj taky volajaky massaaazny ze by si mi niiim oblapil aj moj chrbuatik zhrbenuo? to byt urobit lepsejsie mi na zadnu cast telata ako po ramienkach mi triescit ha?

Nuž vedel som, že si ko?ov brat, ale to to je aj na mApple Computersa ve?a.
Nekroman sa nemýlil. Je to amaterské od teba... Nevieš Apple ComputersoApple Computers Premýšlaj.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Apr 21, 2008 7:36 pm
Santo



Založený: 01.04.2008
Príspevky: 9
  Ten, komu je urcene, aby vstupil cez branu, ktora mu nie je prekazkou, ten vstupi a bude presne vediet, preco to urobil a co bude nasledovat...
Ti, ktori pokusaju a neustale kladu nove a nove otazky, sa javia tak trochu ako vahavi ci nerozhodni...
A ak mozem poradit, tak ktori vahaju, nech pokracuju vo svojom snazeni podla povodneho planu.
Aky to bol "Povodny plan"Apple Computers Nuz na tuto otazku si musi odpovedat kazdy sam Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 3 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Selekcia

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina