. / Zobraziť tému - Dobro a zlo
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 3 z 4 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Dobro a zlo  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Dec 17, 2006 11:40 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Ascher Napísal:
mYXo Napísal:

vzdanim sa idividuality som myslel ked clovek splynie s bohom straca idividualitu a stava sa jeho sucastou... a pokial stale posobi na zemi a vykonava "boziu volu" (nazvyte to ako chcete) tak nema svoj osud lebo je nastrojom bozim... a vedome s vlastneho rozhodnutia posobi ako "bozi nastroj" kruh inkarnacii sa uzavrel splynul s bohom Think



asi moc nerozumiei tomu co pises. Nemam o tom moc informacii. Napisem len to co ma napadlo. Splynutim Apple Computers Tak isto sa dana osobnost moze stat otrokom toho s cim splynie. A sama na to nikdy nepride . Vykonava veci , mysli si ze su s jeho vole a pritom skutocnost moze byt inde.


to je pravda... nemam s tym skusenost ale je mozne ze by to clovek citil ak by bol ovladany? ono bytost tak vyspela by to musela rozpoznat.... ale uz dost odbocujeme... myslim ze toto uz dost suvisi aj s dualita (individualita) versus jednota ale to uz moc zachadzame inde...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 1:18 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Apple Computersi už bytos? vyspelá alebo nie, vždy je niekto v re?azci ešte vyššie...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 10:40 am
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
armen Napísal:
Apple Computersi už bytos? vyspelá alebo nie, vždy je niekto v re?azci ešte vyššie...

Suhlasim, vzdy je niekto niekoho "koristou", je to otazka uhla pohladu. Taka ryba vo vode, mala rybka zere muchy, velka rybka zere male rybky, clovek chyta a papa rybky .... atd....


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 12:39 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  A naj?astejšie si malá rybka ani neuvedomí, že je ovládaná ve?kou rybou a myslí si, že koná z vlastnej vôle. ale houby houby, zlatá rybko Very Happy Ve?ká nakoniec aj tak malú zožerie.
Je preto ve?ká ryba zláApple Computers Nie, robí len to, Apple Computerso je pre Apple Computersu prirodzené. To? svetový poriadok, ni? viac, ni? menej.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 2:04 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
armen Napísal:
A naj?astejšie si malá rybka ani neuvedomí, že je ovládaná ve?kou rybou a myslí si, že koná z vlastnej vôle. ale houby houby, zlatá rybko Very Happy Ve?ká nakoniec aj tak malú zožerie.
Je preto ve?ká ryba zláApple Computers Nie, robí len to, Apple Computerso je pre Apple Computersu prirodzené. To? svetový poriadok, ni? viac, ni? menej.


hm Very Happy Razz

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 2:07 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  neviem v akom zmysle pises o dualite alebo jednote - ja by som to pomenoval praca s paralelnym svetom

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Dec 18, 2006 10:10 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Ascher Napísal:
neviem v akom zmysle pises o dualite alebo jednote - ja by som to pomenoval praca s paralelnym svetom


no rad si vypocujem aj tvoj nazor - praca s paralelnym svetom... ja to len snazim spojit s tym co som cital napr. aj v knihe od "Elisabeth Haich - Zasveceni" kde sa popisuje jednota ako spojenie s bohom, najdutie svojeho druheho JA a tym najst jednotu a splynut s "Bohom" neviem ci vies o com hovorim ak si tu knihu cital/a tak mozno a ak nie asi to bude na dlhsie pisanie... ale mozno ma chapes aj tak... kazdopadne ma zaujma tvoj nazor...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 21, 2006 3:44 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
mYxO Napísal:
no rad si vypocujem aj tvoj nazor - praca s paralelnym svetom... ja to len snazim spojit s tym co som cital napr. aj v knihe od "Elisabeth Haich - Zasveceni" kde sa popisuje jednota ako spojenie s bohom, najdutie svojeho druheho JA a tym najst jednotu a splynut s "Bohom" neviem ci vies o com hovorim ak si tu knihu cital/a tak mozno a ak nie asi to bude na dlhsie pisanie... ale mozno ma chapes aj tak... kazdopadne ma zaujma tvoj nazor...


poznam tu knihu aj ked som ju moc necital. Tazko opisat co je to spojenie s bohom. A co je to vlastne boh. Ja nazov boh moc nemam rad. Pre mna to moze znamenat spojenie so svetom odkial jedinec prisiel. O co sa v podstate snazim aj ja.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Dec 24, 2006 12:33 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Ascher Napísal:
mYxO Napísal:
no rad si vypocujem aj tvoj nazor - praca s paralelnym svetom... ja to len snazim spojit s tym co som cital napr. aj v knihe od "Elisabeth Haich - Zasveceni" kde sa popisuje jednota ako spojenie s bohom, najdutie svojeho druheho JA a tym najst jednotu a splynut s "Bohom" neviem ci vies o com hovorim ak si tu knihu cital/a tak mozno a ak nie asi to bude na dlhsie pisanie... ale mozno ma chapes aj tak... kazdopadne ma zaujma tvoj nazor...


poznam tu knihu aj ked som ju moc necital. Tazko opisat co je to spojenie s bohom. A co je to vlastne boh. Ja nazov boh moc nemam rad. Pre mna to moze znamenat spojenie so svetom odkial jedinec prisiel. O co sa v podstate snazim aj ja.


no presne to som mal na mysli... niekedy pisem zbytocne komplikovane. o to sa asi snazime asi viaceri...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Dec 26, 2006 6:03 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  no presne to som mal na mysli... niekedy pisem zbytocne komplikovane. o to sa asi snazime asi viaceri...[/quote]


Inak mYxO ak rad citas tak ti odporucam precitat si trilogiu Nocna hliadka, Dena hliadka a Siva hliadka. Mozno tam najdes par odpovedi na svoje otazky

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Dec 26, 2006 6:21 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Ascher Napísal:

Inak mYxO ak rad citas tak ti odporucam precitat si trilogiu Nocna hliadka, Dena hliadka a Siva hliadka. Mozno tam najdes par odpovedi na svoje otazky


Vrelo sa pripájam k Ascherovmu odporú?aniu. Nadväzuje už aj štvrtý diel Temná hliadka a piaty Posledná hliadka. Pekne napísané a poskrývaného je tam pod?a mApple Computersa naozaj dos?. Všeli?o tak ?loveku dôjde popri Apple ComputersítaníSmile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 28, 2006 2:55 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Ascher, armen... dakujem za odporucania. obzriem sa za tymi knihami. Rolling Eyes

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Dec 30, 2006 3:16 pm
Škriatok



Založený: 09.11.2006
Príspevky: 6
Bydlisko: Lesy a lúky
 
mYXo Napísal:
Ascher, armen... dakujem za odporucania. obzriem sa za tymi knihami. Rolling Eyes


Frrrr grrrr mrrr trrr a no a Apple Computerso ako bbbrrrrrr tým jeeee xxxx xceš doooo crrrrrr poveda? zzzzzzz že grrrrr siiiii si ako mudry srrrrr Apple Computersi frrrr Apple Computerso prrrrrd

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 04, 2007 12:05 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Škriatok Napísal:
mYXo Napísal:
Ascher, armen... dakujem za odporucania. obzriem sa za tymi knihami. Rolling Eyes


Frrrr grrrr mrrr trrr a no a Apple Computerso ako bbbrrrrrr tým jeeee xxxx xceš doooo crrrrrr poveda? zzzzzzz že grrrrr siiiii si ako mudry srrrrr Apple Computersi frrrr Apple Computerso prrrrrd


co chcem docielit tym ze sa obzriem za tymi knihami? to ze som mudry? hm nechapem spojitost medzi tym, ze sa obzriem za knihami a tym ze ci som alebo nie som mudry...Apple Computers ako si take nieco vydedukoval?
zda sa ti ze sa hram na mudreho? grrr? Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 04, 2007 12:16 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  myxo... nerieš Very Happy to je proste náš škriatok.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 3 z 4
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Dobro a zlo

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina