. / Zobraziť tému - Kontrola snov
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 4 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Kontrola snov  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Viete kontrolovat sny?
Netuším o ?om je re?, ale pre?ítam si diskusiu
0%
 0%  [ 0 ]
Zhruba viem o ?o ide, ale zatia? sa mi to nestalo
0%
 0%  [ 0 ]
Málokedy sa mi to podarí
0%
 0%  [ 0 ]
Ob?as mi to výjde a je to zábava
25%
 25%  [ 2 ]
Bežne to robím
50%
 50%  [ 4 ]
Mne sa ni? nesníva
25%
 25%  [ 2 ]

Celkom hlasov : 8

PríspevokPredmet: Kontrola snov Zaslal: Po Jan 08, 2007 7:09 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Celkom zaujimavy clanocek na BLOGu som nasiel, v ktorom mlada slecna rozobera svoju nevedomu skusenost s kontrolou snov.

http://portal.selekcia.sk/spra.....arova.html

Ake su Vase skusenosti kontrolou snov Apple Computers

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 09, 2007 11:22 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  velmo zaujimave... aky je rozdiel potom vedome prezivat sen a vedome astralne cestovat v spanku?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 10, 2007 9:45 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Velmi zjednodusene:

ak sa mi sniva ze som na plazi a popijam longdrink s krasnymi cucoriedkami a ja si to vo sne uvedomim ze je to sen, mozem dalej ovladat co sa bude v sne diat, lebo som nad nim prebral kontrolu.

To vsak neznamena ze na tej plazi naozaj tie babenky teraz su a popijam tam s nimi longdrink. Neviem ci som to jasne napysal, takze ak nie, vklude sa pytaj dalej Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 10, 2007 10:24 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  nádherný popis Very Happy klobúk dolu ujo admin

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 10, 2007 11:22 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
admin Napísal:
Velmi zjednodusene:

ak sa mi sniva ze som na plazi a popijam longdrink s krasnymi cucoriedkami a ja si to vo sne uvedomim ze je to sen, mozem dalej ovladat co sa bude v sne diat, lebo som nad nim prebral kontrolu.

To vsak neznamena ze na tej plazi naozaj tie babenky teraz su a popijam tam s nimi longdrink. Neviem ci som to jasne napysal, takze ak nie, vklude sa pytaj dalej Twisted Evil


no konecne viem o com su tvoje sny

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 10, 2007 11:25 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
armen Napísal:
nádherný popis Very Happy klobúk dolu ujo admin

dakujem, snazim sa Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 11, 2007 10:04 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
admin Napísal:
Velmi zjednodusene:

ak sa mi sniva ze som na plazi a popijam longdrink s krasnymi cucoriedkami a ja si to vo sne uvedomim ze je to sen, mozem dalej ovladat co sa bude v sne diat, lebo som nad nim prebral kontrolu.

To vsak neznamena ze na tej plazi naozaj tie babenky teraz su a popijam tam s nimi longdrink. Neviem ci som to jasne napysal, takze ak nie, vklude sa pytaj dalej Twisted Evil


A jeje a ja chcem sníva?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 16, 2007 12:48 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  no.... take nieco som uz pocul... zaujma ma v akej rovine sa sny odohravaju... cize kde ich prezivas... v astrale? alebo je to ina rovina(dimenzia)Apple Computers lebo ten co vedome astralne cestuje tak v podstate zaziva realitu a nie sny (i ked aj sny mozu byt realita).
snad chapes na co sa pytam.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 16, 2007 10:18 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
mYXo Napísal:
no.... take nieco som uz pocul... zaujma ma v akej rovine sa sny odohravaju... cize kde ich prezivas... v astrale? alebo je to ina rovina(dimenzia)Apple Computers lebo ten co vedome astralne cestuje tak v podstate zaziva realitu a nie sny (i ked aj sny mozu byt realita).
snad chapes na co sa pytam.


Ahoj mYXo, este raz by som chcel zopakovat, ze vedoma kontrola snov a astralne cestovanie su 2 absolutne odlisne veci. Avsak strasne vela ludi to miesa do kopy a niekedy dokonca povazuje tieto dve veci za to iste.

Kontrola snov, je celkom slusny zaklad, trening, ako zvladnut kontrolu nad svojim telom, teda aj mozgom. Nakolko sen ako taky sa primarne odohrava TAM.

Pri kontrole snov nejde ani tak o nejaku magiu, ezoteriku ci nebodaj okultnu vedu. Je to jednoznacne popisatelny biochemicky proces, ktory moze nastavat v pri spanku pocas tzv spankovych vretienok.

Kazdopadne, ak Vas tato tema zaujima, mozem nieco o tom napisat do blogu popripade poprosit kolegu menom Santa. On je takz LUCID Twisted Evil



Naposledy upravil admin dňa Ut Jan 16, 2007 9:18 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 16, 2007 12:16 pm
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
admin Napísal:
mYXo Napísal:
no.... take nieco som uz pocul... zaujma ma v akej rovine sa sny odohravaju... cize kde ich prezivas... v astrale? alebo je to ina rovina(dimenzia)Apple Computers lebo ten co vedome astralne cestuje tak v podstate zaziva realitu a nie sny (i ked aj sny mozu byt realita).
snad chapes na co sa pytam.


Ahoj mYXo, este raz by som chcel zopakovat, ze vedoma kontrola snov a astralne cestovanie su 2 absolutne odlisne veci. Avsak strasne vela ludi to miesa do kopy a niekedy dokonca povazuje tieto dve veci za to iste.

Kontrola snov, je celkom slusny zaklad, trening, ako zvladnut kontrolu nad svojim telom, teda aj mozgom. Nakolko sen ako taky sa primarne odohrava TAM.

Pri kontrole snov nejde ani tak o nejaku magiu, ezoteriku ci nebodaj okultnu vedu. Je to jednoznacne popisatelny biochemicky proces, ktory moze nastavat v pri spanku pocas tzv spankovych vretienok.

Kazdopadne, ak Vas tato tema zaujima, mozem nieco o tom napisat do blogu popripade poprosit kolegu menom Santa. On je takz LUCID Twisted Evil .


Mna tato tema zaujima a bol by som rad, keby si k tomu nieco popisal aj do blogu nakolko ti co pridu neskor, mozno ich to bude zaujimat a aspon zistia tvoje postrehy a budu si ich moct porovnat s tvojimi a mozno sa poucia. to sa tyka aj mna, nakolko som to skusal ale nejako sa mi to nedari tak by som si rad precital aj od ostatnych.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 16, 2007 9:22 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
admin Napísal:

Kazdopadne, ak Vas tato tema zaujima, mozem nieco o tom napisat do blogu popripade poprosit kolegu menom Santa. On je takz LUCID Twisted Evil


Kebyze to nie si ty..... eh....

tak naksapaci

http://blogy.selekcia.sk/santa.....cast-prva/


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 17, 2007 5:23 pm
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
Santa Napísal:
admin Napísal:

Kazdopadne, ak Vas tato tema zaujima, mozem nieco o tom napisat do blogu popripade poprosit kolegu menom Santa. On je takz LUCID Twisted Evil


Kebyze to nie si ty..... eh....

tak naksapaci

http://blogy.selekcia.sk/santa.....cast-prva/


jeeeej dakujem velmi pekne Smile
hned idem citat.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 17, 2007 11:58 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
admin Napísal:
mYXo Napísal:
no.... take nieco som uz pocul... zaujma ma v akej rovine sa sny odohravaju... cize kde ich prezivas... v astrale? alebo je to ina rovina(dimenzia)Apple Computers lebo ten co vedome astralne cestuje tak v podstate zaziva realitu a nie sny (i ked aj sny mozu byt realita).
snad chapes na co sa pytam.


Ahoj mYXo, este raz by som chcel zopakovat, ze vedoma kontrola snov a astralne cestovanie su 2 absolutne odlisne veci. Avsak strasne vela ludi to miesa do kopy a niekedy dokonca povazuje tieto dve veci za to iste.

Kontrola snov, je celkom slusny zaklad, trening, ako zvladnut kontrolu nad svojim telom, teda aj mozgom. Nakolko sen ako taky sa primarne odohrava TAM.

Pri kontrole snov nejde ani tak o nejaku magiu, ezoteriku ci nebodaj okultnu vedu. Je to jednoznacne popisatelny biochemicky proces, ktory moze nastavat v pri spanku pocas tzv spankovych vretienok.

Kazdopadne, ak Vas tato tema zaujima, mozem nieco o tom napisat do blogu popripade poprosit kolegu menom Santa. On je takz LUCID Twisted Evil


dakujem za blog hned sa nan vrhnem...
potrebujem este nieco vyjasnit. viackrat som pocul, ze v spanku clovek cestuje z tela von. ak je to pravda a pritom sny sa odohravaju v mozgu, tak kde vlastne potom clovek je? aj aj? alebo...Apple Computers alebo nie vzdy cestuje z tela von? a ak cestuje z tela von znamena to ze astralne cestuje?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 18, 2007 2:35 am
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
mYXo Napísal:

dakujem za blog hned sa nan vrhnem...
potrebujem este nieco vyjasnit. viackrat som pocul, ze v spanku clovek cestuje z tela von. ak je to pravda a pritom sny sa odohravaju v mozgu, tak kde vlastne potom clovek je? aj aj? alebo...Apple Computers alebo nie vzdy cestuje z tela von? a ak cestuje z tela von znamena to ze astralne cestuje?


Asi do toho vstupim aj ja.

Apropo, nemas za co. Treba rozlisovat 2 veci ktore de facto navzajom velmi nesuvisia.

1) Kontrolovane sny - Lucidne snenie
2) Astralne cestovanie

Prva vec, je nieco ako treningovy mod pre nas zivot. Standardne netrenujes, ale miesto treningu nechavas telo odpocivat. Ak vsak "zapnes treningovy mod", mozes ho pouzit na zabavu, alebo na "pracu". Kazdopadne, stale si v treningovom rezime, a vzdy to aj tak bude. Ak si vsak treningovy rezim dostatocne osvojis, zistis ze moze presahovat aj do realneho sveta, tj ziskavas urcity "admin" pristup k svojmu telu, nakolko v tomto admin rezime pocas treningoveho modu, mas moznost pracovat so svojim vedomim i podvedomim a zaroven modifikovat urcite "spravanie sa" casti svojho tela. Stale to vsak nema nic spolocne s astralnym cestovanim.

Druha vec, teda samotne astralne cestovanie je uz vsak trosku ina kava. Vacsina ludi co to "ako tak ovlada" pouziva spanok, ako urcity "starter". To je vsak uz uplne ina tema Wink

Admin: zas si prisiel k slave ani nevies ako Wink


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 24, 2007 11:05 am
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  Santa - kedy bude druhá ?as?. Vieš tak pekne si za?al a ..........ja ?akám a ?akám........a po?kám..........len nie som trpezlivá
dakujem

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 1 z 4
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Kontrola snov

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina