. / Zobraziť tému - Medzi nebom a zemou - METEORA (Kamil Tom?of?ík)
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Medzi nebom a zemou - METEORA (Kamil Tom?of?ík)  

PríspevokPredmet: Medzi nebom a zemou - METEORA (Kamil Tom?of?ík) Zaslal: St Jan 24, 2007 6:22 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Bol som osobne, videl som, nadhera.
Skoda komentovat.

Pozrite si clanok
http://portal.selekcia.sk/spra.....ofcik.html

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 24, 2007 8:39 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  vrelo súhlasím, kedysi som tiež mala tú ?es?. ostal mi z tej návštevy pocit, že ešte existujú na svete ?udia, ktorí skuto?ne veria a nejde im len o peniažky z odpustkov a zhromaž?ovanie majetku. Atmosféra toho miesta bola úžasná.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 24, 2007 9:40 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
armen Napísal:
vrelo súhlasím, kedysi som tiež mala tú ?es?. ostal mi z tej návštevy pocit, že ešte existujú na svete ?udia, ktorí skuto?ne veria a nejde im len o peniažky z odpustkov a zhromaž?ovanie majetku. Atmosféra toho miesta bola úžasná.

mi hovor, som porusil bohuzial aj pravidlo "tu nefotit" ked som niektore veci videl,proste pokusenie bolo prisilne..... mysim ze aj ten chalan nie je uplen cisty co sa zakazov tyka. Vid tie lebky Wink

Na jednej strane bola nadherac dokazali len z cireho presvedcenia, na druhejvsak ma zarazil ten pristup k "civilom" a "zenam".

Zazil som tam vsak nadhernu vec. Vchadzal som do jednej kaplnky v jendnom nemenovanom chrame na METEORAs a zrazu, este som bol len v pristupovej "chodbe" a zrazu spoza rohu sa ozvvala taka cca 70-90 rocna "sestra" a ohriakla ma ze "no foto" hoci som mal fotak pod bundov. Musim priznat, bol zapnuty. A v tom okamziku som citil nieco, co ma proste donutilo ho vytiahnut a vypnut.

ako to vedela, aleboako to vycitila, dodnes nechapem, ale viem ze som nebol jediny, nokazdeho "ohriakla" poprave.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 24, 2007 10:20 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  no hej, možno už len úcta k danému miestu nedovolí ?loveku správa? sa ako blbý turista - a to sa cení, lebo takých "naozajstných" miest, ktoré nie sú len tak akože, je už dnes Apple Computersím ?alej menej. Ve? aj do Lhasy sa už nasá?kovali krepí turisti tak kde je tu nejaká úrove? krucinálApple Computers!

No s tým prístupom k ženám musím súhlasi?, tam je to trošku diskriminujúce - museli sme ma? dlhé sukne a zahalené plecia - si vieš mApple Computersa predstavi?. jediné dlhé šaty Apple Computerso som zohnala boli na ramienka... Twisted Evil no tak ale zase na druhej strane nemôžu si dovoli?, aby im mnísi utekali s turistkami...

a tie lebky? to myslíš tú miestnos? kde boli všetci ex-obyvatelia kláštorov? to bolo da?o neskuto?né... tam sa dalo len nahliadnu? tuším cez dvere ak sa dobre pamätám ale.. uf

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Postrehy z internetu / Medzi nebom a zemou - METEORA (Kamil Tom?of?ík)

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina