. / Zobraziť tému - Vesmírní lidé
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Sekty a Kulty / Vesmírní lidé  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

PríspevokPredmet: Vesmírní lidé Zaslal: So Aug 26, 2006 9:51 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  V poslednom ?ase sa stále ?astejšie stretávam s letákmi a plagátmi Vesmírnych ?udí... Ako vtip je to celkom milé, ale na môj vkus sa nejako ve?mi rozmáhajú. A asi sa rozhodli, že ma poctia svojou nehynúcou láskou - pod?a po?tu letákov v mojej schránke.

Váš názor?



Naposledy upravil armen dňa So Aug 26, 2006 10:12 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 9:59 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Nechapem ako niekto, kto bojuje proti IT a cipovej totalite vobec moze mat web stranku, asi tolko k panovi Bendovi.

Dufam ze sa na tejto stranke viac jeho meno, ci adresa tohoto pochybneho "spolku" uz neobjavi.

Zakazovat to vsak zatial nejdem Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Aug 26, 2006 10:35 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Na žiados? admina link na doty?nú stránku odstránený. Diskusia ostáva otvorená.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Sep 25, 2006 5:29 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  nechajte ich nech sa hrajú. všetci sme deti a Apple Computersi tomu veríme Apple Computersi nie, hráme sa. život je hra, priatelia, a aj smr? je hra a všetko okolo je klamstvo, že to nie je hra. a ten, kto sa nehrá, to nevie alebo proste klame. nechajte ich, nech sa vyhrajú a potom prejdú na inú hru. ak s nimi budete hra? tak ich to bude bavi?, ak nie najdu si inú hru.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:47 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 4:47 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  pch Nekroman, si mi riadne zabil diskusiu... Very Happy
ale máš pravdu, Apple Computersím menej pozornosti, tým menej ?lenov a tým menší vplyv...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 07, 2006 11:47 am
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  prepa? a ?akujem


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Prestava to byt sranda Zaslal: Po Nov 27, 2006 9:46 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Odporucam precitat,

Pozor, len pre silne zaludky.

http://portal.selekcia.sk/clan.....jrajt.html

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Prestava to byt sranda Zaslal: Ut Nov 28, 2006 1:48 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
admin Napísal:
Odporucam precitat,
Pozor, len pre silne zaludky.
http://portal.selekcia.sk/clan.....jrajt.html


Pozrel som si to. Prestáva to by? sranda? Ono to je katastrofa nie sranda. Nechcem sa dotknúApple Computers pána Bendu, ale je .... .
Urobte si sami úsudok.
Je ve?mi smutné, že sme donedávna vedeli, kto zastáva vedcký princíp, kto náboženský a kto ezoterický. Avšak takýto Aštarovia a aj Abraxsasovia donášajú zmätok a chaos.
Kto z toho potom Apple ComputersažíApple Computers V skutku nikto, ale skúste volovi poveda?, že je vôl. On nie je somár, aby pochopil. On je vôl (vykastrovaný býk) a preto to nemá šancu pochopi?.

ps: Medzi tým som pochopil, kto z tohto má potom úžitok. Lekári. Súkromní psychiatri a psychológovia. Majú v?aka tomu pacientov i slušný príjem.



Naposledy upravil Luis dňa Ut Nov 28, 2006 4:31 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Prestava to byt sranda Zaslal: Ut Nov 28, 2006 2:03 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Luis Napísal:
admin Napísal:
Odporucam precitat,
Pozor, len pre silne zaludky.
http://portal.selekcia.sk/clan.....jrajt.html

........
ps:Medzi tým som pochopil kto s tohto má potom úžitok. Lekári. Súkromný psichiatry a psichológovia. Majú v?aka tomu pacientov i slušný príjem.

Nie len oni, I.A. (skoda ze sa nevolá Ívan Áštar) Benda ma na tom celkom slusny bussines i ked ide o zjavne plagiatorstvo "systemu" ktory v USA praktizuju tzv deti svetla a vesmirne deti. V ratane pomenovania Astar Sernan.

Apropo: verili by ste ze nasr..al ludi tak ze kazdu chvilku ma zhodeny server lebo mu ho "niekto" naburava Apple Computers

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 28, 2006 8:07 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  no neviem ci sa mam smiat alebo plakat. slusne som sa na tom pobavila, no na druhej strane toto je silna kava aj pre mna. a to som si myslela ze jediny blazon som ja - no tak mam co dohanat lebo velkemu a vsemohucemu astarovi nesiaham ani len meter pod chodidla. ale prijala som rozhodnutie - ANI NECHCEM!!!!!!!!!!!!

Vsetkym tym ,co ich akychkolvek sposobom bojkotuju odkazujem len tak dalej, vela zdaru

moj nazor: JE TO CHORÉ!

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 11:24 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Kazdy ma pravo na svoj nazor a sirenie svojho nazoru. Chyba nie je v I. Benda ale v tom ze ludia potrebuju verit niecomu a mozno to co im ponuka pan Benda je pre danu skupinu potrebne. Nie je dvolezite ci je to alebo nie je to preavda. Mi tiez piseme nieco o nasej minulosti. Je to pravda alebo nie? Pre nas ano ale co citatelia?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 11:41 am
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
 
Ascher Napísal:

Kazdy ma pravo na svoj nazor a sirenie svojho nazoru. Chyba nie je v I. Benda ale v tom ze ludia potrebuju verit niecomu a mozno to co im ponuka pan Benda je pre danu skupinu potrebne. Nie je dvolezite ci je to alebo nie je to preavda. Mi tiez piseme nieco o nasej minulosti. Je to pravda alebo nie? Pre nas ano ale co citatelia?


ano kazdy ma pravo na svoj nazor aj na jeho sirenie avsak nesuhlasim s tym ze chyba nieje v p. Bendovi - JE! im ponuka niejea kde je pravda? na to asi nikdo neodpovie ( MYSLIM TERAZ SIRSI VYZNAM ) avsak je to shyzofrenicky pan ktory nema doriesenu vlastnu osobnostnu dilemu a nieje schopny znasat dosledky svojich cinov - hlavne ze je PAN VSEMOHUCI
- beriem 100% ma zaradi medzi tych anielov z pozemia ci s kej onej, no radsej budem tam ako sa nechat strhavat nejakym vysinutym blaznom

co sa tyka nasej minulosti - asi s tym mas nejaky problem, mna nezaujima nazor citatelov,pre mna je podstatne to co viem ja a nech si kazdy urobi nazor sam. v istom smere ma kazdy slobodnu volu,nech sa kazdy rozhodne sam a utvori si svoj nazor, vobec mi nebude vadit ci bude dobry alebo zly - o tom to tu nieje ( teda aspon z mojho pohladu - podstatne je aby sa nasiel ....)
vies nieraz ked bolo treba dokazat ( i ohladne nasej minulosti) BOLO DOKAZANE
a jeden mudry pan menom Ašarat povedal:
,,na?o hadza? perly sviniam ".

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 12:09 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Ascher Napísal:
Shaza Napísal:





Kazdy ma pravo na svoj nazor a sirenie svojho nazoru. Chyba nie je v I. Benda ale v tom ze ludia potrebuju verit niecomu a mozno to co im ponuka pan Benda je pre danu skupinu potrebne. Nie je dvolezite ci je to alebo nie je to preavda. Mi tiez piseme nieco o nasej minulosti. Je to pravda alebo nie? Pre nas ano ale co citatelia?


No pôvodne som sa mal držaApple Computers stranou .... avšak:
?itatelia si môžu vybra? sami.... to ano ale:
Apple Computerso sa týka vašej spolo?nosti mám o Vás informácie. A viem, že od Vás je možné odísApple Computers pod?a svojho vlastného rozhodnutia.
Sta?í poveda? od tejto chvíle ma nepovažujte za jedného z vás.
Je tak? Ale nie je to všade tak. Odkia? toto viem?
Nuž i ke? nepatrím do selekcie, máme rovnakého šéfa.
Ašarat je aj na inom mieste ten koho po?úvame.
A tak som sa stiahol a reagujem lebo toto už je silná káva........ "kolega" . Presta? si už v kuse kyda? do hniezda.
Je to nefér vo?i tvojím kolegom. A ak chceš rozvinúApple Computers diskusiu hádam si dos? inteligentný na to, aby si to urobil ako mYXo alebo iný pseudonym. A nie ako ?len Selekcie.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa St Nov 29, 2006 1:28 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 12:11 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Shaza Napísal:
Ascher Napísal:
Kazdy ma pravo na svoj nazor a sirenie svojho nazoru. Chyba nie je v I. Benda ale v tom ze ludia potrebuju verit niecomu a mozno to co im ponuka pan Benda je pre danu skupinu potrebne. Nie je dvolezite ci je to alebo nie je to preavda. Mi tiez piseme nieco o nasej minulosti. Je to pravda alebo nie? Pre nas ano ale co citatelia?


ano kazdy ma pravo na svoj nazor aj na jeho sirenie avsak nesuhlasim s tym ze chyba nieje v p. Bendovi - JE! im ponuka niejea kde je pravda? na to asi nikdo neodpovie ( MYSLIM TERAZ SIRSI VYZNAM ) avsak je to shyzofrenicky pan ktory nema doriesenu vlastnu osobnostnu dilemu a nieje schopny znasat dosledky svojich cinov - hlavne ze je PAN VSEMOHUCI
- beriem 100% ma zaradi medzi tych anielov z pozemia ci s kej onej, no radsej budem tam ako sa nechat strhavat nejakym vysinutym blaznom

co sa tyka nasej minulosti - asi s tym mas nejaky problem, mna nezaujima nazor citatelov,pre mna je podstatne to co viem ja a nech si kazdy urobi nazor sam. v istom smere ma kazdy slobodnu volu,nech sa kazdy rozhodne sam a utvori si svoj nazor, vobec mi nebude vadit ci bude dobry alebo zly - o tom to tu nieje ( teda aspon z mojho pohladu - podstatne je aby sa nasiel ....)
vies nieraz ked bolo treba dokazat ( i ohladne nasej minulosti) BOLO DOKAZANE
a jeden mudry pan menom Ašarat povedal:
,,na?o hadza? perly sviniam ".


Plne súhlasim. A taka Otázka Shaza:--- Ascher je provokatér alebo je len ........ hm ....." inteligent".....


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 12:21 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Ascher Napísal:

Kazdy ma pravo na svoj nazor a sirenie svojho nazoru. Chyba nie je v I. Benda ale v tom ze ludia potrebuju verit niecomu a mozno to co im ponuka pan Benda je pre danu skupinu potrebne. Nie je dvolezite ci je to alebo nie je to preavda. Mi tiez piseme nieco o nasej minulosti. Je to pravda alebo nie? Pre nas ano ale co citatelia?


Drahy kolega, (prepac za ten oficialny ton, ale pochopis preco)

SI SI ISTY ZE SI TO PRECITAL CELE !Apple Computers
Myslel som si do dnes ze tvoje analyticke schopnosti pri citani textu su ovela dalej ako sa zda z vyslednych 4roch viet ktore si napisal.

Dodnes som tvoj nazor na niektore veci povazoval do urcitej miery za smerodajny. Budem to vsak musiet asi prehodnotit.

S Uctou,
vies kto.

PS: Aj ja teba. Twisted Evil



Naposledy upravil admin dňa Št Nov 30, 2006 12:54 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Sekty a Kulty / Vesmírní lidé

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina