. / Zobraziť tému - Upa?ovanie.
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Upa?ovanie.  

PríspevokPredmet: Upa?ovanie. Zaslal: Št Dec 14, 2006 9:16 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Mladú ženu obvinenú z ?arodejníctva upálili v stredu za živa v africkej Konžskej demokratickej republike, informovala rozhlasová stanica Okapi. Prípad sa stal vo východnom meste Rutshuru. Miestni obyvatelia ženu obvinili z toho, že uhranula suseda, ktorý nedávno zomrel, citovala stanica políciu.

No zaujalo ma to. Ja viem, že Afrika sa s civilizovaného kontinentu stala kolonia moslimov a katolíkov, ale Apple Computerso je moc to je moc.
Je 21 storo?ie zobu?te sa aktivisti naboženských kultúr a prijmite že patríte do histórie temna.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 14, 2006 4:35 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Asi môžeme viacerí tu prítomní skáka? meter dvadsa? od radosti, že sme sa narodili na našom milom bohom zabudnutom Slovensku v tejto dobe. ?udstvo už predsalen od dôb stredoveku trošku pokro?ilo a odvyklo si upáli? všetko inak zmýš?ajúce.

Ve? keby sme chceli ísApple Computers do detailov a odvoláva? sa na Boha a spravodlivos?, tak možno doty?ný bol zlý ?lovek a tá ženská spravila svetu službu tým, že ho zlikvidovala (keby sme teda pripustili, že ho naozaj uhranula, tak kto a ako jej to dokážeApple Computers!).
Tak pre?o súdime ju? Ve? iba boh vie, Apple Computersi to náhodou nebolo správne a možno pôjdu do pekla tí, ktorí ju dali upáli?... Nie sú o ni? lepší ako oby?ajný vrah.
Takže osta?me pri tom že "only god can judge me" (len boh ma môže súdi?).

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Dec 15, 2006 10:48 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
armen Napísal:
Asi môžeme viacerí tu prítomní skáka? meter dvadsa? od radosti, že sme sa narodili na našom milom bohom zabudnutom Slovensku v tejto dobe. ?udstvo už predsalen od dôb stredoveku trošku pokro?ilo a odvyklo si upáli? všetko inak zmýš?ajúce.

Ve? keby sme chceli ísApple Computers do detailov a odvoláva? sa na Boha a spravodlivos?, tak možno doty?ný bol zlý ?lovek a tá ženská spravila svetu službu tým, že ho zlikvidovala (keby sme teda pripustili, že ho naozaj uhranula, tak kto a ako jej to dokážeApple Computers!).
Tak pre?o súdime ju? Ve? iba boh vie, Apple Computersi to náhodou nebolo správne a možno pôjdu do pekla tí, ktorí ju dali upáli?... Nie sú o ni? lepší ako oby?ajný vrah.
Takže osta?me pri tom že "only god can judge me" (len boh ma môže súdi?).


Som rád, že žijem kde žijem. A v?aka bohu za to, že na nás zabudol..... ve?, ako na písal klasik :
Koho boh miluje toho krížom navštevuje.
Tak nech sa na mApple Computersa ani nepozrie nech mi dá svetený pokoj on aj jeho nasledovatelia ---- s akejko?vek formy.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Dec 16, 2006 4:17 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
Luis Napísal:
armen Napísal:
Asi môžeme viacerí tu prítomní skáka? meter dvadsa? od radosti, že sme sa narodili na našom milom bohom zabudnutom Slovensku v tejto dobe. ?udstvo už predsalen od dôb stredoveku trošku pokro?ilo a odvyklo si upáli? všetko inak zmýš?ajúce.

Ve? keby sme chceli ísApple Computers do detailov a odvoláva? sa na Boha a spravodlivos?, tak možno doty?ný bol zlý ?lovek a tá ženská spravila svetu službu tým, že ho zlikvidovala (keby sme teda pripustili, že ho naozaj uhranula, tak kto a ako jej to dokážeApple Computers!).
Tak pre?o súdime ju? Ve? iba boh vie, Apple Computersi to náhodou nebolo správne a možno pôjdu do pekla tí, ktorí ju dali upáli?... Nie sú o ni? lepší ako oby?ajný vrah.
Takže osta?me pri tom že "only god can judge me" (len boh ma môže súdi?).


Som rád, že žijem kde žijem. A v?aka bohu za to, že na nás zabudol..... ve?, ako na písal klasik :
Koho boh miluje toho krížom navštevuje.
Tak nech sa na mApple Computersa ani nepozrie nech mi dá svetený pokoj on aj jeho nasledovatelia ---- s akejko?vek formy.


No dám Ti pokoj dám. Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Upa?ovanie.

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina