. / Zobraziť tému - Pre?o?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 3 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jún 05, 2007 2:01 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Shaza Napísal:
Ašarat Napísal:
Luis Napísal:
Armen Napísal:
Takže sa mám postupne zmierova? s tou predstavou starej bosorky s ma?kou na pleci a netopierom vo vlasoch? Wink
Nezabúdaj však na dohodu, ostávam len dokým je tu aj jeden nemenovaný kolega...


Ach jaj. Takže ja som zase niekde ostal mimo. No ni? ja si po?kám. snáApple Computers príde raz rada aj na mApple Computersa Smile
Ale, ke? to zoberiem vážne:
Ašarat nech ho domovské peklo príme a nech ve?ký Thallasa mu z hora blahosklonne kýva, raz povedal:
Musíte osta?, aby ste mohli odovzda? odkaz generáciám po nás. Lebo ak sa ten odkaz neodovzdá a ak to má len zaniknúApple Computers tak, že pár nafúkaných kolegov si vedomosti nechá pre seba, prípadne len, ako tajomstvo pre svojich najblišších potom jeho námaha a roky ktoré tomu dával a dáva nemali zmysel a všetci sme zlyhali.


No tak takto dokážeš odpoveda? jedine Ty Luis. Myslím, že niektorí kolegovia Apple Computersa budú zase chvíApple Computerso?ku milova?.
Nevadí mi tvoja odpove? lebo máš morálne právo na Apple Computersu vzh?adom na to, ko?kých si priviedol svojím prístupom k vrcholu. Ale mal by si pouvažova? aj o tom, že neostaneš hádam celý život majster. Ve? ty si vychoval ve?k?azov a sám si ním mal dávno by?. Neviem pre?o tak tvrdohlavo odmietaš to, Apple Computerso Ti právom prináleží.



ašarat plne s tebou súhlasím avšak v jednej veci mam malu vyhradu, ja som nieco Luisovi slubila a on mi tiez nieco slubil- tak nesprtajme do osieho ,,luisovho" hnueza
Smile


Tiež tak myslím lebo vyletím z osieho hniezda ako ve?ký a zlostný sršeApple Computers.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Okt 29, 2008 10:11 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
Ja osobne som už na sm? dos? zvedavá, Apple Computerso by v mojom veku ešte mohol by? problém... Ako to vidíš ty, Nekroman? Very Happy mám už bali? kufre?

Každopádne bude to nie?o nové a zaujímavé, zo za?iatku trošku strachu, trošku adrenalínu a ako Artime povedala, hlavne svätý pokoj.
ale to aspo? ?loveka núti ne?aka? a kona?, ke? vie, že koniec môže prísApple Computers kedyko?vek.


Neodpovedal som Ti zámerne dlho, z poh?adu tvojho ?asu.
Teraz sa pýtam, ešte sa smeješ smrti? Doprial som ti ?as, aby si sa ku nej priblížila. Ako mi zareaguješ teraz? Teraz, ke? si zistila, že môže prísApple Computers a ty už vieš, že prichádza hoc aj ke? nie priamo ku tebe. Nemôžeš ju však zastavi? na jej ceste, alebo áno?!
To, Apple Computerso však už môžeš je odkloni? ju, aby si zobrala niekoho iného - predbežne- urobíš to?


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Okt 30, 2008 9:52 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
Nekroman Napísal:

Neodpovedal som Ti zámerne dlho, z poh?adu tvojho ?asu.
Teraz sa pýtam, ešte sa smeješ smrti? Doprial som ti ?as, aby si sa ku nej priblížila. Ako mi zareaguješ teraz? Teraz, ke? si zistila, že môže prísApple Computers a ty už vieš, že prichádza hoc aj ke? nie priamo ku tebe. Nemôžeš ju však zastavi? na jej ceste, alebo áno?!
To, Apple Computerso však už môžeš je odkloni? ju, aby si zobrala niekoho iného - predbežne- urobíš to?


už sa stalo, nie? teda aspo? snaha bola... Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: smr? Zaslal: St Jan 07, 2009 2:47 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  Santa chcel si debatu o téme smr?. Mám na mysli to, Apple Computerso som dal na blogy.

Kolega Nekroman tu za?al debatu na túto tému. A preto z mojou úvahou nadviažem na túto tému zrovna tu. Pretože sa týka smrti.

Pýtam sa teda, mám pokra?ova? v tejto téme na blogoch? Pretože, ke? som sa pýtal ?udí okolo seba, Apple Computerso si o tom myslia, tak odpove? bola asi takáto:
Ni? lebo je to dlhé komu sa to chce Apple Computersíta?.
Takže bu? ni? nedáva?, alebo to mám rozdeli? na dvadsa? pokra?ovaníApple Computers
Budem rád ak sa vyjadríte aj iný.


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: smr? Zaslal: St Jan 07, 2009 4:57 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Moj nazor je pokracovat v tom na blogoch a na fore to mozeme rozoberat nase nazory.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Smr? Zaslal: St Jan 07, 2009 5:28 pm
Amon



Založený: 13.01.2006
Príspevky: 14
Bydlisko: biely v ?iernom vesmíre v jadre bieleho
  Kolega Ašarat, pokra?uj v téme, pre mApple Computersa osobne je táto téma zaujimavá a myslím, že nie len pre mApple Computersa.. a mimochodom, prídu aj po nás, takže bude vhodné o tom nie?o zanecha?.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: smr? Zaslal: St Jan 07, 2009 9:13 pm
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
asarat Napísal:
Pýtam sa teda, mám pokra?ova? v tejto téme na blogoch?
Takže bu? ni? nedáva?, alebo to mám rozdeli? na dvadsa? pokra?ovaníApple Computers


Ašarat
ja osobne budem velmi rad ak budes pokracovat v danej teme, je velmi zaujimava a myslim ze kazdy moze ziskat mnohe cenne informacie. Preto by som bol rad ak by sa objavili aj pokracovania a mne osobne je jedno ci to bude mat 20 casti alebo jednu siahodlhu ako je lepsie tebe myslim ze ktori chcu si to precitaju aj tak aj tak

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: smr? Zaslal: St Jan 07, 2009 11:09 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
asarat Napísal:
Santa chcel si debatu o téme smr?. Mám na mysli to, Apple Computerso som dal na blogy.

ide konkretne o http://blogy.selekcia.sk/asara.....o-smrti-1/

vzniklo teda prepojenie a je na vas kde budete o tom diskutovat Wink


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Pre?o? Zaslal: So Jan 10, 2009 12:01 am
Santo



Založený: 01.04.2008
Príspevky: 9
 
Nekroman Napísal:
Pre?o sem nikto ni? nenapísal?

... aký je rozdiel medzi životom a smr?ou?


Žiaden...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Jan 10, 2009 12:02 am
Santo



Založený: 01.04.2008
Príspevky: 9
  Ašarat, píš a my budeme vApple ComputersaApple Computersnými ?itate?mi.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: smr? Zaslal: Po Jan 12, 2009 12:54 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
 
asarat Napísal:
Santa chcel si debatu o téme smr?. Mám na mysli to, Apple Computerso som dal na blogy.

Kolega Nekroman tu za?al debatu na túto tému. A preto z mojou úvahou nadviažem na túto tému zrovna tu. Pretože sa týka smrti.

Pýtam sa teda, mám pokra?ova? v tejto téme na blogoch? Pretože, ke? som sa pýtal ?udí okolo seba, Apple Computerso si o tom myslia, tak odpove? bola asi takáto:
Ni? lebo je to dlhé komu sa to chce Apple Computersíta?.
Takže bu? ni? nedáva?, alebo to mám rozdeli? na dvadsa? pokra?ovaníApple Computers
Budem rád ak sa vyjadríte aj iný.


ja pokra?ovanie uvítam na blogoch a diskusie sú dobré tu...


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 22, 2009 5:58 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Urcite pokracovat na blogoch... ak je to dlhe nevadi... kvalita je podstatna nie dlzka.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Mar 14, 2009 5:43 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
mYXo Napísal:
Urcite pokracovat na blogoch... ak je to dlhe nevadi... kvalita je podstatna nie dlzka.


No áno. ale Apple Computerso a ako píšem je skôr také podivné ob?as. Dokonca ob?as Apple Computersítam svoje veci a normálne sa zamyslím toto som fakt písal ja?
Nuž pamäApple Computers moja neopúš?aj ma spolu zo životom spolo?ne Very Happy.


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 3 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Vo?né zamyslenia / Pre?o?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina