. / Zobraziť tému - Tarot
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Tarot  

PríspevokPredmet: Tarot Zaslal: Po Nov 09, 2009 7:36 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Tarot


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 11, 2009 9:21 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  ...takže, mApple Computersa zaujíma tarot a to je to, Apple Computerso si našlo mApple Computersa...jednoducho som si raz ani neviem ako, poži?ala cigánske karty od Araxes a doma som si ich za?ala, pod?a malej priloženej knižô?ky vyklada? pre seba a zoznamova? sa s pocitom, že mám karty... bolo to také len akože si vykladám a za?alo ma to bavi?. Potom som vyložila aj kamošom zo srandy a stalo sa to, že prvý raz som zažila to, že sa to ukázalo, že Apple Computerso sa vyložilo sa aj stalo.....tak, to bol naozaj ?udný pocit a š?astný pocit to ur?ite Very Happy ...takto to za?alo...


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 12, 2009 10:48 pm
Fénix



Založený: 12.11.2009
Príspevky: 2
  Ahoj Artime,

Apple Computerso sa týka Tarotu, tak ja som úplný za?iato?ník, no ve?mi rád by som s ním za?al. Chcel som sa Apple Computersa opýta?, že s akou literatúrou si za?ínala Ty, prípadne Apple Computersi by si mi nevedela odporu?iApple Computers nejakú kvalitnú literatúru vhodnú pre za?iato?níka.

?alej som si všimol, že existuje nieko?ko sád Tarotových kariet. Aké konkrétne karty používaš Ty, prípadne vieš mi poveda?, že aké su rozdiely medzi jednotlivými sadami? Lebo som Apple Computersítal, že nie každá sada musí by? pre mApple Computersa vhodná.

Ty si samouk alebo si absolvovala aj nejaké kurzy? Ak áno, tak by si mi vedela niekoho odporu?iApple ComputersApple Computers

?akujem Ti ve?mi pekne za rady.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Nov 13, 2009 10:10 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Ja som za?ala pri tarote s literatúrou od Miki Krefting a dostala som sadu Crowlyho tarotu aj s knihou Thothuv Tarot. Mne sa pá?il tento tarot hned ako som ho uvidela...jeho obrázky ma oslovili. To by sa malo sta? aj pri tebe, ke? si budeš vybera? sadu kariet. Ano je ve?a roznych sád tarotu ale to záleží len na tebe, Apple Computerso sa ti bude páApple ComputersiApple Computers lebo ide o jeden tarot len obrázky sú iné...Ke? si vyberieš tarotové karty, tak sa poobzeraj v kníhkupectve po knihe, ktorá je presne ku nim aby si pochopil symboliku najlepšie ale ak nebude kniha presne k danému tarotu, tak si kúp len knihu o základnom tarote napr.: Tartot od A.E.Waita...proste je ve?a kníh a ur?ite si vyberieš. Nevieš ni? pokazi? .... Ja som samouk a taktiež sa uApple Computersím sem tam od jednej veštice...ale to je skor o symbolike a dáva mi poznatky z praxe. Ak chceš kurz, tak na moneo.sk sa do?ítaš asi najlepšie o možnostiach...


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Tarot

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina