. / Zobraziť tému - anjel - diskusia
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 2 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / anjel - diskusia  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Aug 03, 2010 9:26 am
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  myslím, že ten ,,domýš?avý" kolega to myslel trochu inak, ale môžem sa mýli?

nemyslím, že v tvojom prípade tým, že sa zaoberáš smr?ou pri?ahuješ smr? vo sfére fyzickej, pri?ahuješ, ale kedže berúc do úvahy kto si, tak Apple Computersa v tejto rovine má obchádza?.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Aug 03, 2010 7:01 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Duša je vo mne a som to vlastne Ja... Duchom sa stanem len po smrti...ak sa stanem všakže Cool ale duša nie je nevyhnutná na život...nie všetko Apple Computerso žije má dušu. Idea


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Aug 09, 2010 8:34 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
Artime Napísal:
Duša je vo mne a som to vlastne Ja... Duchom sa stanem len po smrti...ak sa stanem všakže Cool ale duša nie je nevyhnutná na život...nie všetko Apple Computerso žije má dušu. Idea


V tom ti dávam za pravdu, že nie všetko Apple Computerso žije ma dušu, ale to je skôr náhoda, že žijúci tvor nemá dušu. duša dokáže za istých okolnosti prebýva? aj v tele zvierat at?.
To len ?udia sa rozhodli, že len ?lovek má dušu, ale všetko pochádza z jedného zdroja a v princípe to boli stále schránky na duše.


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Aug 09, 2010 8:38 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
Shaza Napísal:
myslím, že ten ,,domýš?avý" kolega to myslel trochu inak, ale môžem sa mýli?

nemyslím, že v tvojom prípade tým, že sa zaoberáš smr?ou pri?ahuješ smr? vo sfére fyzickej, pri?ahuješ, ale kedže berúc do úvahy kto si, tak Apple Computersa v tejto rovine má obchádza?.


ale nie nemýliš sa je to tak myslel to inak to len sme už my dvaja taký, že za všetkým h?adame nie?o Smile .

Ano mal by ma povedzme obchádza?, ale schránka je principiálne smrte?ná a otázka je potom Apple Computerso to asi urobí so schránkou ak pracujem v týchto úrovniach. Kto vie Apple Computersi na to nájdem niekedy aj odpove?.


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Aug 10, 2010 6:13 pm
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
 
asarat Napísal:
Shaza Napísal:
myslím, že ten ,,domýš?avý" kolega to myslel trochu inak, ale môžem sa mýli?

nemyslím, že v tvojom prípade tým, že sa zaoberáš smr?ou pri?ahuješ smr? vo sfére fyzickej, pri?ahuješ, ale kedže berúc do úvahy kto si, tak Apple Computersa v tejto rovine má obchádza?.


ale nie nemýliš sa je to tak myslel to inak to len sme už my dvaja taký, že za všetkým h?adame nie?o Smile .

Ano mal by ma povedzme obchádza?, ale schránka je principiálne smrte?ná a otázka je potom Apple Computerso to asi urobí so schránkou ak pracujem v týchto úrovniach. Kto vie Apple Computersi na to nájdem niekedy aj odpove?.


...pod?a mApple Computersa sa nedá úplne ochráni? schránku, ke? sa ?lovek zaoberá mágiou a aj lie?ením. Jednoducho vždy sa nie?o dáva za nie?o ale dôležité je aj to, nako?ko chceme svoju schránku udržaApple Computers zachovalú a na Apple Computerso nám vlastne slúži prvorade. Každý má iné priority...


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Aug 17, 2010 10:36 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Drahy Asarat dovol mi sa este vratit k predoslej teme.

Podla mna v tomto hra velmi dolezitu ulohu co si predstavujeme pod pojmom mrtvy a pod pojmom smrt. Je to pomenovanie niecoho co kazdy moze vnimat inak. Moze to byt z dovodu skusenosti, ze danu vec zazil v takej ci onakej forme alebo tie skusenosti/ zazitky nema. Alebo ich aj ma ale nazval by ich inak. Hmm...
Som mrtvy ked moje telo zomrie? Som mrtvy ked moje telo fyzicky zije, ale ja som vo vnutri umrel? A mozno by to niekto nenazval, ze je mrtvy, ale ze len nechce dalej zit tento zivot s takymito podmienkami a tak ho odmieta a iba preziva. A mozno sa casom "prebudi" a najde silu a inspiraciu zit aj takyto zivot a tesit sa z neho.
Alebo hovorime o niekom koho telo este zije ale jeho nehmotna existenicia tu uz nie je, alebo je raz tu a raz tam? Alebo, alebo, alebo...
Mne pridu slova velmi nedokonale na takuto komunikaciu... slova su nazvy niecoho co kazdy vnima inak a preto si ludia tak casto nerozumeju... pochopenie je omnoho viac ak pocut tie spravne slova ci definicie... no nie?

Kazdopadne velmi zaujimave prispevky, nazory, vnemi, a nahlady...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Aug 19, 2010 1:47 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
  myXo: Rád upresním veci.
V tejto téme nejde o nikoho konkrétneho ide o tému ako takú. MApple Computersa smr? sprevádza v tomto fyzickom živote neustále v rôznych podobách a podobenstvách.
Túto tému som otvoril ako tému smrti, a pretože ma zaujímajú názory iných. Nemá to s nikým konkrétnym ni? spolo?né, ak si to Ty, Apple Computersi iný náhodou tak pochopili.

Ako povedal jeden starý klasik.
" Niet krajšieho momentu v živote, ako je smr? a umieranie"

teda téma smrti je i na?alej otvorená, aj v zmysle ""Apple Computersi žijeme hoci nie je pre?o žiApple Computers""


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Aug 19, 2010 1:57 pm
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
mYXo Napísal:
Drahy Asarat dovol mi sa este vratit k predoslej teme.

Som mrtvy ked moje telo zomrie? Som mrtvy ked moje telo fyzicky zije, ale ja som vo vnutri umrel? A mozno by to niekto nenazval, ze je mrtvy, ale ze len nechce dalej zit tento zivot s takymito podmienkami a tak ho odmieta a iba preziva. A mozno sa casom "prebudi" a najde silu a inspiraciu zit aj takyto zivot a tesit sa z neho.
Alebo hovorime o niekom koho telo este zije ale jeho nehmotna existenicia tu uz nie je, alebo je raz tu a raz tam?


Revidoval som aby sme sa lepšie chápali.

Takže aj ja položím túto istú otázku znovu.
Kedy sme vlastne umreli? (Ehm Very Happy ja som zrejme už umrel Very Happy )

A inak položená otázka - kde za?íname žiApple Computers a kde kon?íme život?
Je život v utrpení životom?
Poniektorí vedia Apple Computerso hovorí "PÍSMO" ale, aká je podstata života?
A Apple Computerso by bolo, keby nebolo smrti a keby bol život ve?nýApple Computers


_________________
Ja sa smrti nebojím, ja ju vítam.
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Aug 22, 2010 6:02 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  zadefinovali sme pojmi ako smr?, život at?... a snažíme sa rozlišova? a h?ada? názory a možné súvislosti a možno nám pravá podstata uniká, alebo to môžeme použiApple Computers na siahodlhé diskusie, ktoré nás možno obohatia.

položil si otázku: ,,kedy sme vlastne umreli?"

ja kladiem otázku: kedy sa kone?ne narodíme?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 2 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / anjel - diskusia

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina