. / Zobraziť tému - Selekcia
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Selekcia  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

PríspevokPredmet: Selekcia Zaslal: Ut Nov 07, 2006 10:44 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Haaa..... vsetcia pozerame von a diskutujeme o vsetkom co je vonku.... a mozno pod lampou je najvacisa tma....

Takze co si myslite o Selekcii? Co takto rozobrat Selekciu ako taku?
Smile Very Happy Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 9:41 am
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  A Apple Computerso by sme tu ako rozoberali? A patríš do Selekcie, alebo si ako ja - nahodný obchádzkar?
Myslím, že ak oni chcú, tak povedia viac. A myslím, že nechcú viac pootvori? brány.
Ak by sme všetko videli, nebolo by to už tak zaujímavé.
Povedzme ale, že som za -- skúsme navodi? diskusiu.
Tak MyXo: - Apple Computerso si myslíš o Selekciii?
Sú to klasickí sektári, alebo len partia chalanov Apple Computerso blbne, alebo je to komunita, alebo je to ...... Apple Computerso vlastne je Selekcia?
Význam slova si viem predstavi? --- ale! .... ja sa pravdu dozviem, všetci raz prídete ku mne Smile Sad


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:14 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 10:01 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Nekro, nekro.

Nie ze by som sa necitil ako klasik, ale nazvat mna a ostatnych okolo mna sektarmi, je trosku silne slovo, i ked uznavam, ze urcite spodobenie nazvu tu moze byt.

Nekroman, myslim ze si viac ako spravne pochopil vyznam "pootvorit".

Myslim ze su tu povolanejsi, ktory by sa k danej teme mohli vyjadrit.

mYXo:
Kazdopadne ma zaujima tvoja odpoved na otazku ktoru nacrtol Nekroman.

Kto si? (nie ze by som to z logov nevidel Twisted Evil , je to myslene ako "povedz mi co ..... a ja ti poviem kto si " Laughing )

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 11:09 am
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  admin: prepáApple Computers nemyslel som doslova že musíte by? sekta.
myslím, že keby ste ?ou boli, trošku inak by ste sa prejavovaly. Myslel som to metaforicky a zaujíma ma názor mYXa.
preto som to tak napísal.
mimochodom - Apple Computerso sú to logy? som trošku mimo týchto sfér a už to že stlá?am gombiky na klávesnici je mojimi kosti?kami tak akurát. takže Apple ComputersApple ComputersApple ComputersApple Computers......


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:15 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 11:15 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Nekroman Napísal:
michodom ?osu to logy? ......

Aj ty mas prehlad o svojich dusickach... Ty mas zoznam, ja mam logy Twisted Evil

De-facto je to to iste

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 1:39 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
admin Napísal:
Nekroman Napísal:
michodom ?osu to logy? ......

Aj ty mas prehlad o svojich dusickach... Ty mas zoznam, ja mam logy Twisted Evil

De-facto je to to iste


aha chápem, ale nerozumiem ..... no ve? ni? ke? prídeš ku mne preberieme to.
S?ubujem bude na to ?asu a ?asu Smile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 4:02 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Kasli na to, Alebo vecer dojdi ale v mieri Wink sukromne nie pracovne Wink

Este zopar veci musim dokoncit Laughing

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 08, 2006 5:36 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  chceš ju rozobrat zvnutra alebo len chceš vedi? kto sme a co sme?
toto je konkretna otazka pre myxa

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 11:21 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  klasicky priklad toho, ze ako sa do hory vola, tak sa z hory ozyva...
ja sa nieco spytam a v zapati sa to vsetcia opytaju mna Very Happy

preco mam na otazku, ktoru som nadhodil odpovedat prvy? nie je to ironicke? Smile

kazdopadne pokusim sa nejako odpovedat.
urcite je rozdiel v tom co si o selekcii myslim a co o nej viem. co o nej viem su fakty, ktore tu takto verejne pisat nebudem. co si o nej myslim... ani sam neviem to nejako definovat.... do nejakeho kratkeho textu a preto som mozno aj tuto temu nadhodil.... a smerujem ju viac menej na tych, ktory su najkompetentnejsi o tom rozpravat... ja sa nechcem vyhybat odpovedi, ze co si myslim... ale naozaj to neviem dat do slov... je to mozno nieco co citim a niekedy tomu co citim ani sam nerozumiem a aj ked ano.. neviem to v tejto chvili dat do slov. ak sa mi podari najst na to slova... odpoviem aj ja...

Nekroman - keby chceli pootvorit brany pootvoria ich sami... pravda je taka, ze oni tie brany pootvorili, ale asi je na tych vonku ci vojdu a budu kracat... ci sa budu pytat a co sa budu pytat... a ci tie brany najdu a budu kracat spravnym smerom... takze ja som sa snazil vojst a pytat sa a kracat.... preto aj ta moja otazka...

admin - kto som? a co si zistil o mne z logov? Smile odpoved ten kto bol, je a bude tu uz bola... kto som.... mam pocit ze v predchadzajucom odstavci som co to o sebe nacrtol... snazil som sa vojst do pootvorenej brany a ist... momentalne sa citim v tme strateny nekracajuci a mozno aj padajuci tam kam by som nechcel a preto sa snazim zase prebrat... a najst miesto kde som prestal kracat a ist dalej... mozno prebudit novu inspiraciu... a mozno zacat byt na seba tvrdsi a ist za tym co som si mozno uz davnejsie vytycil... uspokojil som tvoju otazku alebo sa vynaraju dalsie? Wink

Shaza - z vnutra som mal len malo moznosti to ma zaujma... a viem ze aj to malo co som mal moznost bolo pre mna obrovskou inspirujucou silou...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ne Nov 12, 2006 11:41 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
mYXo Napísal:
.... ja sa nieco spytam a v zapati sa to vsetcia opytaju mna ....

Juuuu, nehovori sa tomu nahodou diskusia Apple Computers Alebo forum Apple Computers Twisted Evil

mYXo Napísal:
preco mam na otazku, ktoru som nadhodil odpovedat prvy?

Mozno preto, ze niekto chce vidiet, ci ma zmysel odpovedat ti na nu. A mozno nie

mYXo Napísal:
... ja sa nechcem vyhybat odpovedi, ze co si myslim...

Ale presne to, hoc musim uznat ze celkom sikovne, robis.


mYXo Napísal:
Nekroman - keby chceli pootvorit brany pootvoria ich sami...

Stalo sa....

mYXo Napísal:
...ale asi je na tych vonku ci vojdu a budu kracat...

Nikto nikoho nikam nebude tahat, ani tlacit... Wink


mYXo Napísal:
admin - kto som? .... snazil som sa vojst do pootvorenej brany a ist...

Je nas viac co strazime pootvorenu branu, no ja osobne som si tvoj pokus o vstupenie do nej, zial zatial nevsimol. Mozno ma nezaujal, mozno zaujal niekoho ineho, ak je to tak, dufam ze sa to teraz zmeni.

Zatial vidim to, ze z dialky obzeras branu, skumas, ci sa ti bude pacit aj z druhej strany ked vojdes, no to z prednej strany nikdy nezistis. Vzdy mozes vidiet len fasadu budovy, pokial do nej nevojdes, popripade ak ti o nej niekto nieco nepovie kto ju z vnutra pozna Wink


mYXo Napísal:
... preto sa snazim zase prebrat... a najst miesto kde som prestal kracat a ist dalej... a mozno zacat byt na seba tvrdsi ...

To ti kvitujem.....Ani jedno z toho nebude na skodu...

mYXo Napísal:
... uspokojil som tvoju otazku alebo sa vynaraju dalsie?

Ak sa nevynaraju, tak sa urcite vynoria Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 12:46 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
  No teda mYXo sa nejako rozpísal. Ale všetci ste sa vlastne rozpísali. Mam otázku -- evidentne ste väApple Computersšina zo Selekcie.
Na tom ni? nie je, ale pre?o komunikujete tak, že sa dá odlíšiApple Computers kto tam patrí a kto nie? O Apple Computerso Vám ide?
Ja viem -- možno takto máte ?osi rozohrané, je to Vaša vec. Ale aj sa hráte na schováva?ku kto je kto? mYXo sa doteraz tváril, že nie je zo Selekcie a potom sa tvári, že je zo Selekcie.
No ni? ak sa ti to mYXo takto páApple Computersi, ok. Ale pre?o chceš, aby vedeli kto skuto?ne si? Preveruješ vašich alebo o Apple Computerso ti ide?
Hmmm mYXo ?akal som od teba v tomto väApple Computersšiu profesionalitu.


A o Apple Computerso teraz ide mne?Apple ComputersApple ComputersApple ComputersApple Computers mYXo vieš to? O hru na ma?ku a myš. Ale kým si ma?ka myslí, že naháApple Computersa myš, môže sa sta?, že si nevšimla, že v skuto?nosti je myšou ona Smile)))
Tak? Apple Computerso ty na to? Cintorín je nadherné miesto mal by si ma prísApple Computers pozrie? a zoznámi? sa s tým miestom. Ve? bude aj tvojím dlhodobým domovom Smile -- treba si zvyka? už skôr Smile. Nemaj obavy prevediem Apple Computersa tým miestom profesionálne.
Na cintorínoch nestraší, neboj sa vstúpi? do?.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:18 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 1:58 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  no a preco by sme tak nekomunikovali? myslim si ze nemame potrebu hrat sa na schovavacku - ak nahodou niekto taku potrebu ma, kludne moze napisat kupim mu kiblik a lopatku.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 2:09 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Nekroman Napísal:
...že sa to dá odlíšiApple Computers kto tam patrý a kto nie


Myslim ze moje meno ako take je uz dostatocnou zarukou jasnosti mojho vzdahu k menovanemu spolocenstvu Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 2:16 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Nekroman Napísal:
Tak? Apple Computerso ty na to? Cintorín je nadherné miesto mal by si ma prísApple Computers pozrie?. a zoznámi? sa stým miestom. Ve? bude aj tvojím dlhodobým domovom Smile -- treba si zvyka? už skôr Smile. Nemaj obavy prevediem Apple Computersa tým miestom profesionálne.
Na cintorínoch nestraší neboj sa vstúpi? do?.


Mas pravdu cintorin je nadherne miesto. Je plne pokoja, kludu, pokory hm alebo je to miesto ,plne zivota?
Zaujal ma tvoj zaujem o profesionalne prevedenie . Skus o tom napisat viac

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 13, 2006 11:15 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Ascher Napísal:
Nekroman Napísal:
Tak? Apple Computerso ty na to? Cintorín je nadherné miesto mal by si ma prísApple Computers pozrie?. a zoznámi? sa stým miestom. Ve? bude aj tvojím dlhodobým domovom Smile -- treba si zvyka? už skôr Smile. Nemaj obavy prevediem Apple Computersa tým miestom profesionálne.
Na cintorínoch nestraší neboj sa vstúpi? do?.


Mas pravdu cintorin je nadherne miesto. Je plne pokoja, kludu, pokory hm alebo je to miesto ,plne zivota?
Zaujal ma tvoj zaujem o profesionalne prevedenie . Skus o tom napisat viac


Mám skúsi? napísa?Apple Computers A nie je to jasné už z toho, Apple Computersím sa zaoberámApple Computers Som hrobár. No a Apple ComputersoApple Computers Každý nie?o pochovávame ....trebárs aj tým akí sme. Svojím konaním -- respektívne nekonaním.
Apriori sme všetci klienti hrobárov aj my sami hrobári sme klienti sami sebe. Je to paradox a z toho tak trochu vyplýva to, Apple Computerso som mYXovi navrhol.
Apple Computerso sa týka teba Ascher ...... na?o nie?o dodáva? ..... ve? si ako ja..... pochovávaš nie?o Apple Computerso --(by)-- malo žiApple Computers. A pritom nepochováš to, Apple Computerso je dávno m?tve.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Nov 21, 2006 10:20 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / ?o si myslíte o ... / Selekcia

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina