. / Zobraziť tému - Ako si vybra? správnu cestu?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 2 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Ako si vybra? správnu cestu?  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 08, 2014 9:51 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
 
nimbostratus Napísal:
Prekvapenia a úžas nad nepoznaním je krásnym znamením, že sme stále na svojej ceste...


Pekne napísané, pán kolega. Cesta duchovného rozvoja by nám okrem potrebnej disciplíny a prekonávania prekážok mala prinášaApple Computers aj rados? zo spoznávania nových úžasných vecí a možností. Ak sa do toho nútime, nechce sa nám a nebaví nás to, asi sme na zlej ko?aji Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 08, 2014 3:33 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Úvod témy chápem. Chápem aj reakcie. Nad Apple Computersím sa zamýš?am je: Je tu niekto preto, že musíApple Computers Všetci sme tu pretože chceme. Alebo sa mýlim?
Takže máte niekto dojem, že ste tu preto, že musíte? Potom má poznámka kolegyne Armen aj iný rozmer.
A ja sa pýtam, pre?o je tu niekto kto sa má núti? tu by?Apple Computers Aby to zase zle nevyznelo doplním: Ve? naše krédo je a bolo dvere sú otvárajú na obe strany dnu i von.
Nie sme sekta a tak mi niekto vysvetlite Apple Computersi je možné že by som tu robil v tomto spolo?enstve nie?o Apple Computerso ma nebaví a v ?om nevidím zmysel? OK uApple Computersíme sa aj tu nejaké tie predmety Apple Computerso nás možno menej zaujímajú, ale sú dôležitou sú?as?ou kontextu.
Takže tu nejde len o to Apple Computerso ma baví, ale Apple Computersi som tu lebo tu chcem by?, alebo som tu a nechcem tu by?Apple Computers ....no už sa asi zamotávam tak ma niekto rozmotajte Smile .

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 08, 2014 3:42 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Dodám ešte. Som tu lebo tu chcem by?. Selekcia mi dáva druhý domov. A dáva mi to zmysel a protiváhu fyzickému života. Je to aj spôsobe života, aký chcem žiApple Computers a cíti? sa pritom slobodný. Aj ke? aj tu platia pravidlá ako všade, ale duša sa oslobodzuje novými poznaniami a u?eniami Apple Computerso tu máme a posúvam sa v?aka tomu vpred. Toto je cesta ktorou chcem kráApple ComputersaApple Computers. Rozhodol som sa slobodne a slobodne krá?am ?alej na veste za poznaním.
Nakoniec, ak by ste ma chceli obmedzova? ...ehm na-kopnem... ctené z...y a idem ?alej Very Happy.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 09, 2014 2:57 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
armen Napísal:
Možno ešte stojí za úvahu otázka, Apple Computersi si nevyberáme svoju cestu aj pod?a nejakých pomyselných vzorov v podobe osôb, ktoré obdivujeme, alebo pod?a filmových Apple Computersi knižných postáv, ktoré nás nejako viac oslovili...


Ak niekto ide pod?a toho vzoru - kniha/film je to plytké.
Jedinec má v sebe cíti? svoju cestu a svoje poslanie.
Iné je ak niekto ešte h?adá. V tom prípade áno, môže si svoj nejasný pocit oprie? o nie?o obdobného formátu.
Vzor by mal by? jedinec u ktorého vidíme, že nie?o reálne už aj dokázal.
?asto však jedinci idú za niekým, Apple Computerso v živote ni? nedokázal, len vie správne oslovi? ?udí.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 16, 2014 11:25 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Ke? si už niekto vyberá vzor pod?a filmu, tak prosím vynechajte hlavnú postavu z Texaského masakru motorovou pílou Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 2 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Ako si vybra? správnu cestu?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina