. / Zobraziť tému - Spln mesiaca
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Spln mesiaca  

PríspevokPredmet: Spln mesiaca Zaslal: Št Jan 16, 2014 3:59 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  A máme to tu zase. Celú noc straším. Potom sa pozriem do kalendára a hne? pochopím pre?o.
Celý de? som bola ako mátoha napoly v kóme a potom na noc sa preberiem a ani bohovi zaspa?. A to som už vyskúšala všetky metódy, ktoré obvykle zaberajú - od kakaa v bodkovanom hrn?eku, cez faj?iarsku meditáciu na balkóne až po Silvovku. Napriek tomu, že obloha je komplet zatiahnutá mrakmi, tma ako v rohu, žiadny mesa?ný svit mi oApple Computersi nederie, aj tak sa moje Ja nedokáže zastavi? a celú noc nie?o rieši.

Ako ste na tom vy po?as splnu? Vplýva to nejako na vásApple Computers Alebo zatiahnete závesy a vybav?oApple Computers

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 16, 2014 9:11 pm
Ruth



Založený: 09.09.2012
Príspevky: 5
  U mApple Computersa je to premenlivé, niekedy tiež neviem spa?, ke? je spln, ale väApple Computersšinou práve vtedy spím najlepšie. Ak to ?lovek pozoruje, tak sa dá krásne precíti?, ako sa v ?om energie hýbu a porovnáva? spln-nespln.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 16, 2014 11:49 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Tak zoberme si, že fázy Mesiaca zapríApple Computersi?ujú dos? vidite?né zmeny na oceánoch a moriach v rámci prílivu a odlivu. Ke?že sme my ?udské bytosti a iné potvory tvorení cca. 60% z vody (niektoré orgány ako mozog, srdce viac ako 73% a pApple Computersúca 83%), ne?udujme sa, že to vplýva aj na nás. Apple Computersím viac sme citlivejší, tým viac to vnímame napr. že sa nám nedá zaspa?, na snoch samotných, na námesa?nosti a pod.). Pre mApple Computersa osobne je to pozvánka na vycestovanie - tento ?as ma to neskuto?ne ?ahá smerom hore... Rýchlo letím, aby som nezmeškal párty Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 16, 2014 11:54 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  No a o tých dvoch kilách vody v tele navyše, ktoré tam pred pár d?ami neboli ani nehovorím Very Happy
Niektoré mesiace spln prejde v pohode, inokedy je to takýto masaker, aspo? u mApple Computersa. U vás je to konštantne rovnaké alebo ako kedy?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Jan 17, 2014 9:27 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  No Apple Computersažko poveda?. Ja za istých okolností nespím ani keby som ako chcel keby... .
Rovno môžem so Santom a Nekromanom po nociach riešiApple Computers neriešite?né za dApple Computersa.
Avšak spln? Som asi jediný na svete pomaly komu nevadí. Práve naopak, budem parafrázova? jednu kolegy?u.
Pri splne roztiahnem krídla a nabíjam sa.
Je v tom úžasná energia ak sa vieme akoby naladi? na jeho silu.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Jan 20, 2014 7:32 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  Ve? práve, že ten spln nejako ?loveka nabíja a potom nezaspí ani po litri medovky. Vtedy je asi naozaj najlepšie nesili? to a neprehadzova? sa zbyto?ne tri hodiny v posteli, lebo ?lovek sa akurát znervózni. Radšej sa prejs? po vonku, pozorova? hviezdi?ky, ponabíja? sa silou tohto ?arovného úkazu a tak. Len to ráno v práci potom stojí za to.. Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Pokec / Spln mesiaca

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina