. / Zobraziť tému - Vycistenie bytu od pripadnych vplivov
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Potrebujem poradi? / Vycistenie bytu od pripadnych vplivov  

PríspevokPredmet: Vycistenie bytu od pripadnych vplivov Zaslal: Po Máj 15, 2006 12:49 pm
amallka



Založený: 18.01.2006
Príspevky: 3
  ahojte vsetci,

Chcela by som poradit v jednej veci. prave som si kupila novy byt a neskor som zistila ze tam predtym byvala rodina, v ktorej sa rodicia dost hadali a fyzicky si ublizovali. Ak tam zostali nejake stopy, ktore by mohli negativne vplyvat, ako by sa dali odstranit Apple Computers

Dakujem Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Máj 16, 2006 10:27 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
  Otazka skor znie ako by sa dali zistit, a ake su ....
Skus dat trosku viac info.

Aky byt, cca kde, proste nejaku linku.

Snad sa niekto pozre, a da info Twisted Evil


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Máj 17, 2006 2:11 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Mila Amallka, mozno by nebolo zle si uvedomit, preco si si vybrala prave taky byt... Myslis, ze by to mohlo mat nejaku pricinu? Ale na to ti ja uz bohuzial odpovedat nedokazem...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Máj 17, 2006 4:54 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
nimbostratus Napísal:
Mila Amallka, mozno by nebolo zle si uvedomit, preco si si vybrala prave taky byt... Myslis, ze by to mohlo mat nejaku pricinu? Ale na to ti ja uz bohuzial odpovedat nedokazem...

Hmmm... zaujimavy uhol pohladu, otazka je, ci spravny... Shame on you


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Júl 10, 2006 4:31 am
amallka



Založený: 18.01.2006
Príspevky: 3
  ahojte ...ozivam sa trochu neskoro, prepacte ...no nie je to nic katastrofalne ..nieze by som tam chytala amoky a hadzala po vsetkych taniere:)) ....skor som si myslela ako sa da byt ocitit od predchadzajucich majitelov , ci by ste mi nemohli poskytnut nejake techniky....tato vec ma napadla vtedy ked moj partak mal dost podrazdenu naladu par tyzdnoc, ale samozrejme to mohlo mat tisic inych pricin.

dakujem pekne ......

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Júl 10, 2006 4:46 am
amallka



Založený: 18.01.2006
Príspevky: 3
  mili mimbostratus ....teda mala som co robit aby som ti to meno neschomolila nejako : ), skoro som napisla mimosraltrus ..dufam ze som ta neurazila...ja to tak nemyslim zase ....aj ja uz som bola premenovane vseliako Smile)
no vratim sa zase k teme ....no premyslam preco som si ten byt vybrala no a moc pricin som nenashla ..akurat cena ..pozicia a velkost bytu ..keby bolo v ponuke 10 takch bytov za rovnakych podmienok .. dalo sa dalo pouvazovat preco prave tento ....no neviem ...
maj saaa

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Nov 11, 2006 12:35 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  ahoj amalka, moj nazor je: pokial nemas nejake vazne problemi s danym bytom a necitis sa tam extremne zle, tak sa nezaoberaj tym kto tam byval a aky bol. teraz tam zijes ty a ake prostredie a hlavne atmosferu si tam ty vytvoris tak sa v nom budes citit. je to len na tebe.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Nov 14, 2006 6:25 pm
nimbostratus



Založený: 17.05.2006
Príspevky: 10
  Ahoj Amallka, velmi som sa nasmial na tom MimoSralTrus Very Happy Myslim, ze humor ta stale neopusta, co je dobre...

V tejto diskusii plne suhlasim so Shazou (a tu dufam, ze som nic neskomolil ja...) - je dolezite, aku atmosferu tam budes mat ty s tvojimi spolubyvajucimi.

Moj koment ohladne teba mal byt skor zamerany na tvoje kroky a stastny osud... Si uzasna bytost a mam pocit, ze nie vzdy ides tym spravnym smerom... Rozumieme si?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Potrebujem poradi? / Vycistenie bytu od pripadnych vplivov

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina