. / Zobraziť tému - Návrh na mali?kú zmenu....
Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Mám návrh / Návrh na mali?kú zmenu....  

PríspevokPredmet: Návrh na mali?kú zmenu.... Zaslal: Pi Nov 17, 2006 8:27 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Návrh na mali?kú zmenu....

Pán Admin ktorý si na nebesiach spl?te sa logá tvoje Ascherov oný nech trápi tvoje ( aj moje) hemeroidy no proste:
Nedá sa to tak nastavi? aby boli na za?iatku to znamená navchu nové príspevky a staré posledné. Chápeš nie?Foot in Mouth
ve? inteligencia tvoja nepozná hraníc a siaha za každodenné chápanie Aschera a a splní on teda vôApple Computersu tvoju ( kuwa ale moju nie pre?o)
.... no tak kuwa da sa to alebo mi povieš že si neschopný trúd ktorý to nedokaže ha?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Návrh na mali?kú zmenu.... Zaslal: Pi Nov 17, 2006 9:44 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Luis Napísal:
Návrh na mali?kú zmenu....

Pán Admin ktorý si na nebesiach spl?te sa logá tvoje Ascherov oný nech trápi tvoje ( aj moje) hemeroidy no proste:
Nedá sa to tak nastavi? aby boli na za?iatku to znamená navchu nové príspevky a staré posledné. Chápeš nie?Foot in Mouth
ve? inteligencia tvoja nepozná hraníc a siaha za každodenné chápanie Aschera a a splní on teda vôApple Computersu tvoju ( kuwa ale moju nie pre?o)
.... no tak kuwa da sa to alebo mi povieš že si neschopný trúd ktorý to nedokaže ha?


Dalo by sa, no vacsina nasich navtevnikov necita koran ani talmut.
Znamena to teda ze citaju z lava do prava a z hora dole.

Urcite uz tusis co to znamena Whistle

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Nov 18, 2006 1:05 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  no ja by som sa v tomto smere výnimo?ne priklonila k Luisovi... Neni zlý nápad vidie? najnovšie príspevky navrchu...

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: So Nov 18, 2006 8:42 am
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
armen Napísal:
no ja by som sa v tomto smere výnimo?ne priklonila k Luisovi... Neni zlý nápad vidie? najnovšie príspevky navrchu...

Je mi luto, stojim si za svojim.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Mám návrh / Návrh na mali?kú zmenu....

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina