. / Zobraziť tému - Scientológia
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kres?anstvo a odvodené náboženstvá / Scientológia  

PríspevokPredmet: Scientológia Zaslal: Po Nov 20, 2006 4:54 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Scientologická cirkev zasahuje do našich životov.
Ja s nimi mám osobnú skúsenos?. Naštastie som mal to?ko rozumu, že som si ich nevpustil do života. Ale poviem vám je to hovadsky skurvene nebezpe?ná a silná sekta.
KDH aj katolíci sú škôlkári vo?i týmto žralokom.



Naposledy upravil Luis dňa Ut Nov 21, 2006 11:07 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 20, 2006 10:16 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  NajväApple Computersšiu hrozbu predstavujú pod?a mApple Computersa tým, že majú za sebou neskuto?né množstvo bohatých a známych ?udí. Myslím, že takáto "sekta" len tak nezmizne z povrchu zemského a ešte o nich budeme po?uApple Computers. Dúfam len, že zachvíApple Computersu nebudeme ma? v kalendári aj scientologické sviatky...

InáApple Computers, vie o ich filozofii niekto nie?o viac? O Apple Computerso im ide okrem kumulácie majetku?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Scientologia Zaslal: Št Jan 18, 2007 4:04 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Pre?ítal som si novinky o scientológii.
Pre?o mám stále dojem, že ?udia hlúpnu adekvátne k rozmachu naboženských kultov?
Nie som ateista, ale Apple Computerso je ve?a to je ve?a.
Sta?í pod?a módneho trendu vyslovi? "verím" .... a už sa musíte správne priradi?.
Mám dojem, že ?udstvo sa degeneruje ako kedysi. (však apík ašarat)

A títo tiež veriaci brrr hrôza. Apple Computerso doda? .... možno existuje boh .... ur?ite isté sily (paralené svety), ale ur?ite tomu vládnu šialenci sektárskych kultov ktoré sa nazývajú naboženstvom.
Poznám aj spomedzi nás takých, ktorým doslova vygumovali mozog. Žia?.... a on ?utuje ešte nás akí sme zaostalí a nevedomí.
Apple Computerso už aj ve?majstri sa evidentne mýlia a tým ?udstvo prichádza o prirodzených géniov, ktorí mohli by? prínosom. Miesto toho slúžia sekte v mene pána boha ktorý sa volá...... Pápež, Vladyka, Alah, Mohamed a Apple Computerso ja viem kto pod aké mená sa títo sektári všade skryjú. Ale moc pe?azí je ohromná a tak treba vytvori? cirkev a debil pla?, ak nemáš peniaze, tak rozumom.
A inak moje brány su otvorené sta?í vstúpi?.
Zoberiem Vám všetko, ale aspo? Vám ni? nes?úbim.
Ve? aj inde len dávate tak Apple Computerso.
Rá?te ma oslovi? a ak ste toho hodný ja Vás prevediem na druhú stranu.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kres?anstvo a odvodené náboženstvá / Scientológia

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina