. / Zobraziť tému - Otazka
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kabalistický poh?ad na svet / Otazka  

PríspevokPredmet: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 9:06 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Mal som jednu skusenost alebo to bola moja fantaiza to je teraz jedno ale zauimal by ma Vas nazor na to co budem pisat. Tak ako mi zijeme tu v 3 dimenznom svete a mame urcite jemnohmotne tela ktore v podstate su v nas v tom istom case v tom istom mieste len v inej dimenzii. Pokial toto telo bud vedome alebo nevedome opusti telo dokaze sa pohybovat v nasej realite ale v inej dimenzii tak ze vidi vsetko co je tu trebarz svoje telo , byt a podobne. Povedzme ze som bol takto na prechadzke po meste kde zijem. Okrem bezneho pohybu ludi v meste sa objavovali aj iny. Ludia na mna nereagovali, ani nemohli nevideli ma ale ti iny ano. Jednemu som sa asi nepacil lebo sa rozhodol ze mu tam zavadziam. Vedel som ze zacne utocit a ja som vedel ze sa v tomto svete neviem branit. V tom mi prisla mislienka a to ze tento astralny svet ma aj svoj tienovi astralny svet( nazvime ho tak ) proste som do neho vosiel pred sebou som sa pozeral na daneho jedinca ako sa pozera a divi kde som . A ja som bol pri nom v tom istom priestore na tej istej urovni len ako keby v zrkadle on videl len svoj obraz a ja som bol na druhej strane a videl som vsetko asi tak ako policajne skla urcite ste to videli vo filmoch vela krat. Takze moja otazka znie ma kazdy svet ci uz fyzicky, astralny alebo pralela dualitu?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 10:17 am
asarat



Založený: 23.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: vesmír
 
Ascher Napísal:
Mal som jednu skusenost alebo to bola moja fantaiza to je teraz jedno ale zauimal by ma Vas nazor na to co budem pisat. Tak ako mi zijeme tu v 3 dimenznom svete a mame urcite jemnohmotne tela ktore v podstate su v nas v tom istom case v tom istom mieste len v inej dimenzii. Pokial toto telo bud vedome alebo nevedome opusti telo dokaze sa pohybovat v nasej realite ale v inej dimenzii tak ze vidi vsetko co je tu trebarz svoje telo , byt a podobne. Povedzme ze som bol takto na prechadzke po meste kde zijem. Okrem bezneho pohybu ludi v meste sa objavovali aj iny. Ludia na mna nereagovali, ani nemohli nevideli ma ale ti iny ano. Jednemu som sa asi nepacil lebo sa rozhodol ze mu tam zavadziam. Vedel som ze zacne utocit a ja som vedel ze sa v tomto svete neviem branit. V tom mi prisla mislienka a to ze tento astralny svet ma aj svoj tienovi astralny svet( nazvime ho tak ) proste som do neho vosiel pred sebou som sa pozeral na daneho jedinca ako sa pozera a divi kde som . A ja som bol pri nom v tom istom priestore na tej istej urovni len ako keby v zrkadle on videl len svoj obraz a ja som bol na druhej strane a videl som vsetko asi tak ako policajne skla urcite ste to videli vo filmoch vela krat. Takze moja otazka znie ma kazdy svet ci uz fyzicky, astralny alebo pralela dualitu?


Je to výhovorka, ale ke? myslíš.
Je to tvoj poh?ad a aj názor, ale zmysel? Myslím, že veci sú inak a problém, toho Apple Computerso sa Apple Computersa dotýka, je v dualite teba samého s tebou samým.
Poh?ad do zrkadla nášho "Ja" je blbý ale odhalí pravdu. Aj ja som sa pozrel na seba a do seba. Nebol to pekný poh?ad, ale aspo? o sebe viem pravdu.
Kto toto môže poveda? o sebe na seba a verejne? Môžeš to Ty takto poveda?Apple Computers



Naposledy upravil asarat dňa Ne Feb 04, 2007 3:31 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 11:16 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Na tvoju otazku ci sa viem pozriet do seba nie? A keby aj ano nedokazal by som prijat to co tam vidim sam pred sebou.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 12:38 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
Ascher Napísal:
... V tom mi prisla mislienka a to ze tento astralny svet ma aj svoj tienovi astralny svet ..... Takze moja otazka znie ma kazdy svet ci uz fyzicky, astralny alebo pralela dualitu?


Prva vec je, ze by si si podla mna mal ujasnit pojmy SVET a DIMENZIA. Casto sa tieto dva pojmy pouzivaju ako nahrada jedneho za druhy. Ja osobne to vsak povazujem za dost velky OMYL.

My nezijeme v 3rozmernom svete. Zijeme vo vesmire, ktory ma N rozmerov, avsak my si dokazeme realne predstavit a vnimat len 3 zakladne rozmery. Kedysi bolo dokonca nepredstavitelne ze zem je gulata Wink. Avsak podvedome vnimame aj 4ty rozmer, ktorym je cas.

Koli tomu, ze nas mozocek (dufam ze nikoho neurazim) po vacsinu svojho bytia nedokaze sucasne interpretovat viac ako 3 rozmery, je pre nas viac ako nepredstavitelne co i len myslenie v 4roch rozmeroch alebo 5tich ci dalsich, ktore nedokazeme ani popisat.

Preto si jednotlive utrzkovite informacie, zazitky, z vplivu inych rozmerov transponujeme do nam pochopitelneho 3rozmerneho "sveta".

A sme pri jadre omylu. "SVET" ako ho berie vacsina, je len urcita interpetacia X rozmeroveho (dimenzneho) vnimania toho isteho vesmiru, bytia, teda SVETa ako takeho.

Nakolko si uvedomujeme svoje materialne telo, primarne existujuce a fungujuce v materialnych dimenziach (X,Y,Z - 3 rozmerny svet) a tusime (vieme) o stvrtom rozmere, ktory meni posobenie a interpretaciu tejto materie v prvych 3 rozmeroch (cas), je pre nas jednoduchsim vysvetlenim existencie ci vplivu dalsich rozmerov na nas (nase materium) interpretovat dane dalsie rozmery ako samostatne "svety", ci "dimenzie".

Uff, to bola veta Wink

Takze, aby som to zhrnul (je na Vas ci si poviete ze je to kravina alebo nie Wink )

Mame jeden SVET (vesmir) ktory pozostava z X dimenzii. Tieto dimezie nie su paralelne v zmysle, samostatne fungujuce, len ich nedokazeme paralelne vnimat koli nasim funkcnym obmedzeniam. Preto niekto musi "ASTRALNE cestovat", "prechadzat do inych dimenzii" atp. Proste musi vypnut nieco aby mohol zapnut nieco ine, lebo oba naraz nezvladne.

Ascher Napísal:
...A keby aj ano nedokazal by som prijat to co tam vidim sam pred sebou.

Nevidis, nevies. Tusis? Zmier sa... Nie vsetci su krasny...
Twisted Evil


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 1:13 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  Ad 1 pekne popisane dakujem za nazor
Ad 2 na krasu sa mozem v...... Evil or Very Mad

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 1:53 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
Ascher Napísal:
Ad 1 pekne popisane dakujem za nazor
Ad 2 na krasu sa mozem v...... Evil or Very Mad

nepaprc sa..... Confused


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 3:34 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Santa Napísal:
Ascher Napísal:
Ad 1 pekne popisane dakujem za nazor
Ad 2 na krasu sa mozem v...... Evil or Very Mad

nepaprc sa..... Confused



cmuuuuuuuuuq Very Happy Smile Laughing Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 8:06 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Ascher Napísal:
Santa Napísal:
Ascher Napísal:
Ad 1 pekne popisane dakujem za nazor
Ad 2 na krasu sa mozem v...... Evil or Very Mad

nepaprc sa..... Confused



cmuuuuuuuuuq Very Happy Smile Laughing Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Usmevné ale o vhodnosti reakcie pochybujem.
Zváž ako a na koho reaguješ verejne ke? už reaguješ.
Chceš nie?o od tých okolo teba (a aj odo mApple Computersa) a predsa sa správaš, ako malý arogantný blbe?ek Apple Computerso vyšiel od nikadia?.
Hm na to že sa pohybuješ medzi Vatikánom (vaším) a svetom okolo je to smutné.
Alebo Apple Computersím vyššie tým ve?šia arogantnos?Apple Computers Dúfam, že pochopíš a potom možno snáApple Computers niekedy sa uvidíme. Avšak od toho kto mal kedysi za chrbtom Ve?k?aza Altthotasa som ?akal podstatne viac.


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori


Naposledy upravil Nekroman dňa Ut Jan 30, 2007 8:14 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 8:12 pm
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
Santa Napísal:
Ascher Napísal:
... V tom mi prisla mislienka a to ze tento astralny svet ma aj svoj tienovi astralny svet ..... Takze moja otazka znie ma kazdy svet ci uz fyzicky, astralny alebo pralela dualitu?


Prva vec je, ze by si si podla mna mal ujasnit pojmy SVET a DIMENZIA. Casto sa tieto dva pojmy pouzivaju ako nahrada jedneho za druhy. Ja osobne to vsak povazujem za dost velky OMYL.

My nezijeme v 3rozmernom svete. Zijeme vo vesmire, ktory ma N rozmerov, avsak my si dokazeme realne predstavit a vnimat len 3 zakladne rozmery. Kedysi bolo dokonca nepredstavitelne ze zem je gulata Wink. Avsak podvedome vnimame aj 4ty rozmer, ktorym je cas.

Koli tomu, ze nas mozocek (dufam ze nikoho neurazim) po vacsinu svojho bytia nedokaze sucasne interpretovat viac ako 3 rozmery, je pre nas viac ako nepredstavitelne co i len myslenie v 4roch rozmeroch alebo 5tich ci dalsich, ktore nedokazeme ani popisat.

Preto si jednotlive utrzkovite informacie, zazitky, z vplivu inych rozmerov transponujeme do nam pochopitelneho 3rozmerneho "sveta".

A sme pri jadre omylu. "SVET" ako ho berie vacsina, je len urcita interpetacia X rozmeroveho (dimenzneho) vnimania toho isteho vesmiru, bytia, teda SVETa ako takeho.

Nakolko si uvedomujeme svoje materialne telo, primarne existujuce a fungujuce v materialnych dimenziach (X,Y,Z - 3 rozmerny svet) a tusime (vieme) o stvrtom rozmere, ktory meni posobenie a interpretaciu tejto materie v prvych 3 rozmeroch (cas), je pre nas jednoduchsim vysvetlenim existencie ci vplivu dalsich rozmerov na nas (nase materium) interpretovat dane dalsie rozmery ako samostatne "svety", ci "dimenzie".

Uff, to bola veta Wink

Takze, aby som to zhrnul (je na Vas ci si poviete ze je to kravina alebo nie Wink )

Mame jeden SVET (vesmir) ktory pozostava z X dimenzii. Tieto dimezie nie su paralelne v zmysle, samostatne fungujuce, len ich nedokazeme paralelne vnimat koli nasim funkcnym obmedzeniam. Preto niekto musi "ASTRALNE cestovat", "prechadzat do inych dimenzii" atp. Proste musi vypnut nieco aby mohol zapnut nieco ine, lebo oba naraz nezvladne.

Ascher Napísal:
...A keby aj ano nedokazal by som prijat to co tam vidim sam pred sebou.

Nevidis, nevies. Tusis? Zmier sa... Nie vsetci su krasny...
Twisted Evil


Zaujímavé si ako enciklopédia. Pre?o nepíšešApple Computers Viem nemáš ?as. Avšak ke? nikdy nespíš Smile tak? Smile


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: Ut Jan 30, 2007 10:47 pm
Santa



Založený: 22.12.2005
Príspevky: 102
Bydlisko: O?istec zvaný ZEM
 
Nekroman Napísal:
Santa Napísal:
Ascher Napísal:


Zaujímavé, si ako enciklopédia. Pre?o nepíšešApple Computers Viem nemáš ?as. Avšak ke? nikdy nespíš Smile tak? Smile

Dakujem za kompliment ci poklonu. Dosla svoho ucinku Wink
Avsak, vdaka tomu ze nestiham, nespim. To neznamena ze ked nespim mam kopu casu Rolling Eyes

Ale posnazim sa do buducna viac.


_________________
Ten kto nikdy nespí ...
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Otazka Zaslal: St Jan 31, 2007 8:16 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Nekroman Napísal:
Ascher Napísal:
Santa Napísal:
Ascher Napísal:
Ad 1 pekne popisane dakujem za nazor
Ad 2 na krasu sa mozem v...... Evil or Very Mad

nepaprc sa..... Confused



cmuuuuuuuuuq Very Happy Smile Laughing Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Usmevné ale o vhodnosti reakcie pochybujem.
Zváž ako a na koho reaguješ verejne ke? už reaguješ.
Chceš nie?o od tých okolo teba (a aj odo mApple Computersa) a predsa sa správaš, ako malý arogantný blbe?ek Apple Computerso vyšiel od nikadia?.
Hm na to že sa pohybuješ medzi Vatikánom (vaším) a svetom okolo je to smutné.
Alebo Apple Computersím vyššie tým ve?šia arogantnos?Apple Computers Dúfam, že pochopíš a potom možno snáApple Computers niekedy sa uvidíme. Avšak od toho kto mal kedysi za chrbtom Ve?k?aza Altthotasa som ?akal podstatne viac.


co sa tyka reakcie ano mas pravdu . a co sa tyka dalsieho co si napisal budem musiet so sebu urobit vsetko pre to aby sa nase stretnutie uskutocnilo.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kabalistický poh?ad na svet / Otazka

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina