. / Zobraziť tému - Bojíme sa tejto témy?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 3 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Egypt / Bojíme sa tejto témy?  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Mar 13, 2007 4:27 pm
ŠkriatokZaložený: 09.11.2006
Príspevky: 6
Bydlisko: Lesy a lúky
 
hladny kozel Napísal:
co hovorite na toto:

ludstvo potrebovalo 22 storoci, aby uspokojivo vypocitalo pribliznu vzdialenost zeme od slnka: 149 400 000 kilometrov. Stacilo by nasobit miliardou vysku Cheopsovej pyramidy postavenej 2900 rokov pred Kristom..................stretavame sa s ludolfovym cislom aj s presnym vypoctom dlzky slnecneho roka, s polomerom a s hmotnostou zeme, so zakonom precesie rovnodennosti, s hodnotou stupna dlzky, s presnym severnym smerom a mozno aj s mnohymi dalsimi datami, kt. sme doteraz nerozlustili.

pri stavbe sa podla klasickej egyptologii pripusta technika namacanych drevennych klinov vrazanych do strbim v skalach. Stavitelia mali k dispozicii len kamenne kladiva a medenne pily, teda pily z mekkeho kovu. Je to coraz tajomnejsie. ako sa osekane kvadre s hmotnostou desattisic kilogramov dvihali a spajali?

V 19. stor. sme mali nesmierne tazkosti, ake si len vobec vieme predstavit, ked sme mali previezt dva obelisky, ake faraoni davali prepravovat cele tucty. Ako si svietili vo vnutri pyramidy? Az do roku 1890 pozname len cadiace lampy, kt. cmud sa usadzuje na povale. Lenze na stenach pyramid neobjavite ani stopu po dyme.
Nenasla sa ani stopa po nijakej vyspelej technologii.
teraz to prichadza. Mozeme vsak pripustit mysticko-primitivnu tezu: Boh diktuje astronomicke data obmedzenym, ale usilovnym stavitelom a potom im trochu pomoze.
Nejestvuju pisomne spravy v pyramidach? Pozitivisti zahnani do uzkych sikanovanim matematikov, vyhlasuju, ze ide o zhody. Ale ked su zhody tak viditelne prehnane, ako im mame potom vraviet. alebo musime pripustit, ze architekti a a surrealisticki dekorateri dali vytazit, previezt, vyzdobit, zdvihnut a usadit s polmilimetrovou presnostou, len aby uspokojili megalomaniu svojich kralov, a to podla mier, ktore im v nahodnej inspiracii preleteli hlavou, 2600000 kvadrov Velkej pyramidy s pomocou nadennikov, ktori pracovali s kuskami dreva a s pilami vhodnymi iba ak na rezanie lepenky, a pritom si navzajom sliapali na nohy? tieto veci su stare takmer 5000 rokov a nevieme o nich takmer nic..................mucho mucho more

uffffff cit: Rano Kuzelnikov
Apple ComputersApple Computers?vvíííírrríííkkk frrr grrr jeeej tak tooooto je drdrdrdrd Apple Computerso za frrrr elementárne nechutne grrrrrr ideologicky inžiniersk grrrrrr intelektualné grrrrrrr umelocko doktorsko frrrrrrr divné ?osi tttrrrr a to som ccccrrrrr mylsel, že sssrrrrrr som toho videl zzzzzzz užd dos?.jjjjjjjjjjj ale toto kkkkrrrrrrrrr nemá ááááááááá oobdobu ssssrrrrr a jeeeej hadam nás tu jjiiiiiii necháš grrrrr aj bez nrnnrrnr intelektuálov mmmrrrrrr je tu dos? ....... grrrrrrrrrr a pozdravuj grrrrr to zvnútra Smile Smile Smile doma je doma GGGGGRRRRRRRRRPPPPPPPP

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 3 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Egypt / Bojíme sa tejto témy?

Prejdi na: Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina