. / Zobraziť tému - Vesmírní lidé
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 2 z 2 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Sekty a Kulty / Vesmírní lidé  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

PríspevokPredmet: Zaslal: St Nov 29, 2006 2:25 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  No ?uudia moji (aj vy ostatní)... Toto bola sila! Santa, pred tie reporty z prednášok si mal da? upozornenie, že hrozí udusenie smiechom.. Pripomenulo mi to jeden ezoterický festival, kde sa nás jeden milý ujo snažil presved?iApple Computers, že ke? budeme žiApple Computers pod?a nejakých 21 zákonov života, že rozkvitneme.... ...No.

Horšie to už bolo ke? som sa dostala ku krutej realite. Je smutné, Apple Computerso sa stane, ke? ?udia prestanú všetok tento balast filtrova? vlastným úsudkom a ROZUMOM! Všeobecne za?ínam zastáva? názor, že niektoré stránky na nete sú psychickému zdraviu škodlivé a pokia? ?lovek stratí nadh?ad a vlastný názor, môže to dopadnúApple Computers fakt zle.

Apple Computersšina ?udí, Apple Computerso poznám, sa na Vesmírnych ?udkoch dos? zabáva, ale na každých 10 normálnych sa nájde aspo? jeden, ktorý je náchylný tomu uveri?. Takže sa bojím, že dos? presne vedia, Apple Computerso robia... Aj zlá reklama je reklama.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 30, 2006 12:20 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
 
Nekroman Napísal:

A taka Otázka Shaza:--- Ascher je provokatér alebo je len ........ hm ....." inteligent".....


..."inteligent", ale ze vraj som ho nepochopila- tak Question

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 30, 2006 9:29 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  vazeny kolegovia
pred panom Bendom dávam klobúk dole, nie preto Apple Computerso tvrdí a píše ale pred jeho schpnos?ou zauja? davy. V tomto som vyjadril to preco som napisal ze chyba je v ludoch.
Pokialsa niekto necha opit rozkom znamena to ze osoba ktora rozok dava ma v sebe urcitu schopnost. Nezaujima ma co pise a ako pise.uz vasimi odpovedami na to aky je zly mu svojim sposobom robite reklamu. prirovnam to k tomu ked bola napisaná knizka opus dey a cirkev ju odsudila jej predajnost sa niekolko nasobne zvysila.
vecsina ludi chce byt na vyslni a chce si tym nieco dokazat, len malokto ma tu odvahu aj vystupit, z tohto hladiska je pre mna pan Benda zaujimavy- ci uz je schyzofrenik alebo blazon, to mi je jedno.dokazal co dokazal.aj inteilgent sa musi nad jeho vyrokmi pozastavit a nieco napisat.benda nestiahol chvost a ide stale za svojim, to znamena ze ma v sebe presvecenie a ide si za nim
este raz podotykam nehodnotim to co pise.hodnotim jeho osobu.
ps nekroman: som rad ze si sa znova ozval.
ps1 admin:pan kolega nepisem o nasich kolegoch, myslim ze to co som napisal som niektore veci vysvetlil.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 30, 2006 9:36 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Ascher Napísal:
...ps1 admin:pan kolega nepisem o nasich kolegoch, myslim ze to co som napisal som niektore veci vysvetlil.


Ak si si nevsimol, nepozadoval som vysvetlenie.
Vyjadril som sklamanie.

Poprosim ta, ukoncime tuto debatu medzi sebou, ma pramalo spolecne s Bendom a tym co pyse. Preberieme to coskoro osobne. Ak mas zaujem.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 30, 2006 9:37 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
 
Ascher Napísal:
vazeny kolegovia
pred panom Bendom dávam klobúk dole, nie preto Apple Computerso tvrdí a píše ale pred jeho schpnos?ou zauja? davy. V tomto som vyjadril to preco som napisal ze chyba je v ludoch.
Pokialsa niekto necha opit rozkom znamena to ze osoba ktora rozok dava ma v sebe urcitu schopnost. Nezaujima ma co pise a ako pise.uz vasimi odpovedami na to aky je zly mu svojim sposobom robite reklamu. prirovnam to k tomu ked bola napisaná knizka opus dey a cirkev ju odsudila jej predajnost sa niekolko nasobne zvysila.
vecsina ludi chce byt na vyslni a chce si tym nieco dokazat, len malokto ma tu odvahu aj vystupit, z tohto hladiska je pre mna pan Benda zaujimavy- ci uz je schyzofrenik alebo blazon, to mi je jedno.dokazal co dokazal.aj inteilgent sa musi nad jeho vyrokmi pozastavit a nieco napisat.benda nestiahol chvost a ide stale za svojim, to znamena ze ma v sebe presvecenie a ide si za nim
este raz podotykam nehodnotim to co pise.hodnotim jeho osobu.
ps nekroman: som rad ze si sa znova ozval.
ps1 admin:pan kolega nepisem o nasich kolegoch, myslim ze to co som napisal som niektore veci vysvetlil.



.... no fajn tak,najblizsie budem velmi uvazovat a vytvorim taku ,, pekaren z rozkov a tak vsetkych opijem" ascher vsak nieje nic jednoduchsie. . . . . . . . .
prepac ale mam naozaj pocit, ze si poriadne nepochopil o com tu tato diskusia je, alebo ja som uz totalne mimo prosim pomozte mi asi niesom schopna chapat a privitam ked mi to ktokolvek ozrejmi dakujem

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Nov 30, 2006 9:58 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Uzatvaram temu leba sa to zvrhava. Ak sa to niekomu nezda, sukromne spravy su k dispozicii.
Exclamation



Naposledy upravil admin dňa Pi Dec 01, 2006 3:57 pm, celkom upravené 1 krát
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Dec 01, 2006 3:57 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
  Opatovne aktivujem temu na zaklade poziadaviek mnohych navstevnikov.

Arrow Aj ja som (hoci sa to nezda) pristupny dohode Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Dec 01, 2006 4:12 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Ascher Napísal:
vazeny kolegovia
pred panom Bendom dávam klobúk dole, nie preto Apple Computerso tvrdí a píše ale pred jeho schpnos?ou zauja? davy. V tomto som vyjadril to preco som napisal ze chyba je v ludoch.
Pokialsa niekto necha opit rozkom znamena to ze osoba ktora rozok dava ma v sebe urcitu schopnost. Nezaujima ma co pise a ako pise.uz vasimi odpovedami na to aky je zly mu svojim sposobom robite reklamu. prirovnam to k tomu ked bola napisaná knizka opus dey a cirkev ju odsudila jej predajnost sa niekolko nasobne zvysila.
vecsina ludi chce byt na vyslni a chce si tym nieco dokazat, len malokto ma tu odvahu aj vystupit, z tohto hladiska je pre mna pan Benda zaujimavy- ci uz je schyzofrenik alebo blazon, to mi je jedno.dokazal co dokazal.aj inteilgent sa musi nad jeho vyrokmi pozastavit a nieco napisat.benda nestiahol chvost a ide stale za svojim, to znamena ze ma v sebe presvecenie a ide si za nim
este raz podotykam nehodnotim to co pise.hodnotim jeho osobu.
ps nekroman: som rad ze si sa znova ozval.
ps1 admin:pan kolega nepisem o nasich kolegoch, myslim ze to co som napisal som niektore veci vysvetlil.


No kolega Ascher: Apple Computersi sa na ser.... a tak,ale ak sa na veci pozrieš aj spe? troška tak Kuwa musíš uzna?, že to tak vyznieva. musíš is? chronologicky viac dozadu ( nie do zadku) a pozrie? sa ako niekto iný a pochopíš Apple Computerso ti ostatný oklepali o ten otvorený orechový sústava Apple Computerso teba prezentova?. Chrápeš ty mApple Computersa Apple Computersi chrápeš proti mne? HááApple Computers a potomky ty budeš uvidie? Apple Computerso tebe iny a iné snažia v komunikova? do otvorená gebu?a, že môžeš ty ma? názor svoj a ak on je aj názor môj a náš.
Inak aj vysvetlené nak sa ti páApple Computersi onen Apple Computersi oná ale pri tom to nedaj do suvaha matematická, že selekcia taka primitív, ako Ivo Aštar Benda.
Je teba už osvitená tá otvorená a škeriaca bublina orecha.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Feb 02, 2007 11:45 am
Bes



Založený: 26.10.2006
Príspevky: 20
  Ahoj Santa!

Na tvoje odporucanie som jednemu priaznivcovi "andelov sveta" som preposlala o tom chalanovi co sa upalil.... Myslim si, ze to zabralo... odvtedy mi neprisiel ani jeden mail s takou ani podobnou tematikou Laughing

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Feb 02, 2007 2:21 pm
Shaza



Založený: 13.09.2006
Príspevky: 83
  Bes výtam Apple Computersa Wink
dufam ze toto nebol tvoj posledny prispevok Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Feb 02, 2007 2:49 pm
Bes



Založený: 26.10.2006
Príspevky: 20
 
Shaza Napísal:
Bes výtam Apple Computersa Wink
dufam ze toto nebol tvoj posledny prispevok Smile


mozno sa sem tam objavim.... a prerusim rady cumilov Very Happy ak budem vediet aj co dodat nielen cumiet Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Jún 22, 2007 8:23 am
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  viete Apple Computerso je sranda? tie ich nálepky, Apple Computerso rozvešiavajú kade-tade po meste.
1. "Kyti?ky kv?tApple Computers nebeských posíláme do srdí?ek vašich."
2. "Vaše životy ve lžích a nepravdách skon?í v pekle".

Ak už toto neni schizofrénia tak potom som aj ja normálna Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 2 z 2
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Sekty a Kulty / Vesmírní lidé

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina