. / Zobraziť tému - Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 3 z 3 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Iné prúdy / Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

PríspevokPredmet: Re: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: Po Nov 20, 2006 5:41 pm
admin

Site Admin

Založený: 22.12.2005
Príspevky: 84
 
Bes Napísal:
Luis Napísal:
armen Napísal:
Ašarat Napísal:



Pekne napísané , ale Apple Computerso ke?:
......
admin aj ja Apple Computersa mám rádSmile


Mily Luis, tvoje slova ma naplnaju smutkom.... myslim si, ze tvoje pocity su pre mnohych doverne zname....... mrzi ma len, ze ti neviem podat pravu pomocnu ruku, ked to najviac potrebujes..... ze kvoli hluku z vlastneho vnutra nepocujem tvoje volanie........ Sad
a viem, ze niekoho len ubezpecovat o tom, ze som pri nom......a aj budem uz davno nestaci.....

Myslim ze Luis to myslel trosku inac. Ak sa mylim oprav ma.....
Mozno by nezaskodilo zorganizovat kurz citania medzi riadkami Wink

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: Po Nov 20, 2006 5:51 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
admin Napísal:
Bes Napísal:
Luis Napísal:
armen Napísal:
Ašarat Napísal:



Pekne napísané , ale Apple Computerso ke?:
......
admin aj ja Apple Computersa mám rádSmile


Mily Luis, tvoje slova ma naplnaju smutkom.... myslim si, ze tvoje pocity su pre mnohych doverne zname....... mrzi ma len, ze ti neviem podat pravu pomocnu ruku, ked to najviac potrebujes..... ze kvoli hluku z vlastneho vnutra nepocujem tvoje volanie........ Sad
a viem, ze niekoho len ubezpecovat o tom, ze som pri nom......a aj budem uz davno nestaci.....

Myslim ze Luis to myslel trosku inac. Ak sa mylim oprav ma.....
Mozno by nezaskodilo zorganizovat kurz citania medzi riadkami Wink


deti nehádajte sa ve? ja nerozumiem ani sám sebe. tak akoby ste mohli rozumie? vy mne.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: Po Nov 20, 2006 5:53 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
deti nehádajte sa ve? ja nerozumiem ani sám sebe. tak akoby ste mohli rozumie? vy mne.


bolo napisane slovo bozie AMEN. Tolka uprimnost hm Embarassed

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Re: Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych. Zaslal: Po Nov 20, 2006 5:55 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Ascher Napísal:
Luis Napísal:
deti nehádajte sa ve? ja nerozumiem ani sám sebe. tak akoby ste mohli rozumie? vy mne.


bolo napisane slovo bozie AMEN. Tolka uprimnost hm Embarassed


neboj budeme stretnúApple Computers

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Po Nov 20, 2006 9:44 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Luis Napísal:
mYXo Napísal:
hmm... z "technickeho" hladiska je smrt vlastne koniec jednej inkarnacie:) teda pokial sa hovori o smrti ludskej... z biologickeho hladiska je to opotrebovanie tela pripadne podlahnutie poraneniam a dalej to moze byt ukoncenie cesty vteleneho z prirodzenym alebo neplanovanym sposobom... z duchovneho hladiska je to opustenie fyzickeho tela a rozlozenie svojej existencie do inej/inych dimenzii... no rozpravat o smrti sa da z roznych uhlov... ktory si vyberieme? Wink


ty si nejaka enciklopédia nie? alebo si sa už taký narodil? úúúúú
a vieš to zopakova? ešte raz ..... to Apple Computerso si napísal Smile


tos asi na osvietilo.... alebo som to ani ja nebol Very Happy

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Dec 05, 2006 12:05 am
Nekroman



Založený: 21.08.2006
Príspevky: 54
Bydlisko: Cintoríny sveta
 
mYXo Napísal:
hmm... z "technickeho" hladiska je smrt vlastne koniec jednej inkarnacie:) teda pokial sa hovori o smrti ludskej... z biologickeho hladiska je to opotrebovanie tela pripadne podlahnutie poraneniam a dalej to moze byt ukoncenie cesty vteleneho z prirodzenym alebo neplanovanym sposobom... z duchovneho hladiska je to opustenie fyzickeho tela a rozlozenie svojej existencie do inej/inych dimenzii... no rozpravat o smrti sa da z roznych uhlov... ktory si vyberieme? Wink


No jo kluku pali?atá. A co bude pak?


_________________
Hrobový pochôdzkár - Memento mori
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Dec 06, 2006 11:56 pm
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Nekroman Napísal:
mYXo Napísal:
hmm... z "technickeho" hladiska je smrt vlastne koniec jednej inkarnacie:) teda pokial sa hovori o smrti ludskej... z biologickeho hladiska je to opotrebovanie tela pripadne podlahnutie poraneniam a dalej to moze byt ukoncenie cesty vteleneho z prirodzenym alebo neplanovanym sposobom... z duchovneho hladiska je to opustenie fyzickeho tela a rozlozenie svojej existencie do inej/inych dimenzii... no rozpravat o smrti sa da z roznych uhlov... ktory si vyberieme? Wink


No jo kluku pali?atá. A co bude pak?

to je uz o inom tema bola len smrt Very Happy
potom? jedno skoncilo, mnohe sa zacne... ved ty o tom musis vediet vela, skus nacriet do svojeho vreca skusenosti a prispej aj nam svojimi skusenostami Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Dec 07, 2006 10:50 am
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  "jedno skoncilo mnohe sa zacne" alebo nic neskonci nic nezacne len podstata pokracuje tam kam musi. Podstata sa rozdeli, jedna cast sa znovu a znovu inkarnuje, a ta druha ostava vo svete ktory si pripravila pocas svojej fyzickej danej inkarnacie. Je to uhol pohladu ci berieme smrt s pohladu jedneho fyzickeho zivota, alebo s pohladu inkarnacii . Ale myslim ze odpoved budeme vediet ked pride nasa hodina

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jún 05, 2007 2:23 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
Ascher Napísal:
"jedno skoncilo mnohe sa zacne" alebo nic neskonci nic nezacne len podstata pokracuje tam kam musi. Podstata sa rozdeli, jedna cast sa znovu a znovu inkarnuje, a ta druha ostava vo svete ktory si pripravila pocas svojej fyzickej danej inkarnacie. Je to uhol pohladu ci berieme smrt s pohladu jedneho fyzickeho zivota, alebo s pohladu inkarnacii . Ale myslim ze odpoved budeme vediet ked pride nasa hodina


Hm. A Apple Computerso takto prija? u?enie Ašarata? Síce je tu pluralita názorov, ale že by jeho názor tu niekto v tomto smere prezentoval Apple Computersi obhajoval?
Nie je to divné ke? sa jedná o jeho žiakov?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Jún 08, 2007 6:55 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
Ascher Napísal:
"


Hm. A Apple Computerso takto prija? u?enie Ašarata? Síce je tu pluralita názorov, ale že by jeho názor tu niekto v tomto smere prezentoval Apple Computersi obhajoval?
Nie je to divné ke? sa jedná o jeho žiakov?


Myslim ze co sa tyka danej temy tak sa da cerpat iba s Asaratoveho ucenia. Pokial mi je zname tak o danej teme vyucuje akurat on alebo nie?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Jún 08, 2007 7:08 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
  A ked sme v danej teme kde je kolega NEKROMAN? Dlho nic nenapisal?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Júl 06, 2007 1:02 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
  Ascher,
"Podstata sa rozdeli, jedna cast sa znovu a znovu inkarnuje, a ta druha ostava vo svete ktory si pripravila pocas svojej fyzickej danej inkarnacie."
Tento uhol pohladu ma celkom zaujima... nenapises viac?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strana 3 z 3
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Iné prúdy / Smr? a jej dopad na živých a aj neživých, ale nem?tvych.

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina