. / Zobraziť tému - O ?o ide v kabale?
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kabalistický poh?ad na svet / O ?o ide v kabale?  

PríspevokPredmet: O ?o ide v kabale? Zaslal: Ut Nov 07, 2006 11:20 pm
armen



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 109
Bydlisko: vä?šinou medzi nebom a zemou
  V poslednej dobe je Kabala hlavne v Amerike ve?kým hitom. Každá druhá "celebrita" sa hlási k tomuto prúdu. Vie mi niekto objasni? o Apple Computerso tam vlastne ide?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jún 21, 2007 8:56 am
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  Je hermetická a kres?anská kabala.Slovo kabala znamená prijímanie. Zo celebrít je Madonna, ktorá to najviac dáva najavo, že je kabalistka.
Ku nej sa to hodí.


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Júl 06, 2007 12:40 am
mYXo



Založený: 25.12.2005
Príspevky: 73
Bydlisko: By? blízko
 
Artime Napísal:
Je hermetická a kres?anská kabala.Slovo kabala znamená prijímanie. Zo celebrít je Madonna, ktorá to najviac dáva najavo, že je kabalistka.
Ku nej sa to hodí.


a dava najavo Madonna krestansku alebo hermeticku kabalu? Razz

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: Pi Júl 06, 2007 8:17 am
Artime



Založený: 17.02.2006
Príspevky: 81
Bydlisko: Slovensko
  ona praktizuje Židovskú kabalu, lebo hermetická a kres?anská je vlastne prispôsobená západnej kultúre. Ja som to napísala len na naše pomery.
Madonna povedala, že žila v minulom živote ako židovské diev?a Esther. Ja zaujímavé pozrie? si jej dvd "Im goning to tell you a secret" to povie ve?a o tom ako to ona berie.Je to super.


_________________
Arti Arti Artime Very Happy
  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: O ?o ide v kabale? Zaslal: Pi Júl 06, 2007 11:36 am
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
 
armen Napísal:
V poslednej dobe je Kabala hlavne v Amerike ve?kým hitom. Každá druhá "celebrita" sa hlási k tomuto prúdu. Vie mi niekto objasni? o Apple Computerso tam vlastne ide?


Možno len o 2500 až 3000 rokov staré náboženstvo, ako predchodca dnešnej biblie.
?udí pri?ahuje neznámo a ak to za?nú študova? zistia, že študujú náboženstvo možno ranné židovské vierovyznanie s ktorého sa postupne odvodili dnešné moderné náboženstvá. Nemyslím samozrejme na knihu Kabaly, ako takú, ale mám na mysli podstatu u?enia. Mnohí mladý si mysleli, že pod pojmom Kabala sa skrývajú tajomstvá mágie. To Apple Computerso sa tam skrýva teraz, je nie?o Apple Computerso môžeme proste nazva? u?enie sa o náboženstve pre vieru XY.

Takže ak pri tomto nadviažeme na to, Apple Computerso je napísané napríklad o Madone, tak len poviem to?ko. Ameri?ania skomercializujú všetko v?etne boha a všetkých náboženstiev v mene hlavného boha a tým nie Zeus Smile , ale je to Dolár.
A to tomuto božstvu sa v skuto?nosti podria?uje už ve?mi dávno celý svet, Apple Computersi tomu veríme alebo nie.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: O ?o ide v kabale? Zaslal: Pi Júl 06, 2007 2:56 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
armen Napísal:
V poslednej dobe je Kabala hlavne v Amerike ve?kým hitom. Každá druhá "celebrita" sa hlási k tomuto prúdu. Vie mi niekto objasni? o Apple Computerso tam vlastne ide?


Možno len o 2500 až 3000 rokov staré náboženstvo, ako predchodca dnešnej biblie.
?udí pri?ahuje neznámo a ak to za?nú študova? zistia, že študujú náboženstvo možno ranné židovské vierovyznanie s ktorého sa postupne odvodili dnešné moderné náboženstvá. Nemyslím samozrejme na knihu Kabaly, ako takú, ale mám na mysli podstatu u?enia. Mnohí mladý si mysleli, že pod pojmom Kabala sa skrývajú tajomstvá mágie. To Apple Computerso sa tam skrýva teraz, je nie?o Apple Computerso môžeme proste nazva? u?enie sa o náboženstve pre vieru XY.

Takže ak pri tomto nadviažeme na to, Apple Computerso je napísané napríklad o Madone, tak len poviem to?ko. Ameri?ania skomercializujú všetko v?etne boha a všetkých náboženstiev v mene hlavného boha a tým nie Zeus Smile , ale je to Dolár.
A to tomuto božstvu sa v skuto?nosti podria?uje už ve?mi dávno celý svet, Apple Computersi tomu veríme alebo nie.


no boha dolar uctievam aj ja Ateista Twisted Evil

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Kabalistický poh?ad na svet / O ?o ide v kabale?

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina