. / Zobraziť tému - Reiki
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
Strana 1 z 1 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Skúsenosti / Reiki  

PríspevokPredmet: Reiki Zaslal: So Jan 05, 2008 2:19 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Reiki je zaujímavá oblas?.
Kedysi som s ?ou skúšal kade?o. Myslím si, že v dnešnom svete mnohého je to najjednoduchšie u?enie v náväznosti na jeho funk?nos?.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Re: Reiki Zaslal: So Jan 05, 2008 8:00 pm
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
Luis Napísal:
Reiki je zaujímavá oblas?.
Kedysi som s ?ou skúšal kade?o. Myslím si, že v dnešnom svete mnohého je to najjednoduchšie u?enie v náväznosti na jeho funk?nos?.



Ahoj Luis

co kadeco si s nou skusal?Apple Computers mna zaujima aj tato oblast... by ma zaujimalo ake mas skusenosti s reiky

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 08, 2008 3:43 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  No skúšal som nie?o ako lie?ite?stvo. Mal som aké také úspechy.
Nie však všetko pravda Apple Computerso sa hovorí, že Apple Computersa to neunaví a podobne.
Ak makáš poctivo a riadne ako sa sluší a patrí na ur?itej úrovni a dáš do toho to Apple Computerso treba vy?erpáva to po nejakom ?ase. Proste je to dobré ale treba ma? vec pod kontrolu lebo nie ni? hlúpejšie ako lie?ite? Apple Computerso potrebuje sám aby v tej chvíli mu niekto poskytol pomoc.

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: So Jan 12, 2008 8:15 pm
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
Luis Napísal:
No skúšal som nie?o ako lie?ite?stvo. Mal som aké také úspechy.
Nie však všetko pravda Apple Computerso sa hovorí, že Apple Computersa to neunaví a podobne.
Ak makáš poctivo a riadne ako sa sluší a patrí na ur?itej úrovni a dáš do toho to Apple Computerso treba vy?erpáva to po nejakom ?ase. Proste je to dobré ale treba ma? vec pod kontrolu lebo nie ni? hlúpejšie ako lie?ite? Apple Computerso potrebuje sám aby v tej chvíli mu niekto poskytol pomoc.



no s tym liecitelom mas urcite pravdu.... o tom niet pochyb.
Mna by vsak zaujimalo co hovoris na celkove ucenie reiky ako take, je to dobre na zaciatok? volakedy davno som sa pokusal o nieco take a rad by som sa k tomu vratil .... nasiel by si si niekedy cas na par slov k danej problematike?

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Ut Jan 15, 2008 2:04 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Pokojne sa ku tomu vráApple Computers ak chceš. Je to OK, ale potrebuješ zasvätenie
bu? od u?ite?a reiki alebo od niekoho kto fakt vie a nie len tvrdí že vie.
No a potom hurá do trénovania. Hm možno dodržím Apple Computerso som poniektorým sApple Computersúbil, že im cele to u?enie do vysvet?ujem lebo mali u?ite?a Apple Computerso možno sám seba chápal ale uApple ComputersiApple Computers nevie. No jeden nikdy nevie možno oprášim nejaké staré poznatky.. Smile Je zaujímavé že ja som na to musel ísApple Computers chceš nechceš lebo to prišlo po páde opony a naši chceli vedie? o tom viac. Takže som tomu venoval dos? ?asu. Teraz sa na tom už len smejem, ale vtedy ma to srde?ne naštvalo, že my sa zaoberáme nie?ím tak podradným Apple Computerso je verejne dostupné a sami sme tam skon?ili. (že sme verejne dostupný) . Avšak kupodivu nie je to zlé pre zorientovanie sa v úplnom úvode problematiky a je to dobrá skratka ku realite energií a podobne

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 16, 2008 2:32 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
Pokojne sa ku tomu vráApple Computers ak chceš. Je to OK, ale potrebuješ zasvätenie
bu? od u?ite?a reiki alebo od niekoho kto fakt vie a nie len tvrdí že vie.
No a potom hurá do trénovania. Hm možno dodržím Apple Computerso som poniektorým sApple Computersúbil, že im cele to u?enie do vysvet?ujem lebo mali u?ite?a Apple Computerso možno sám seba chápal ale uApple ComputersiApple Computers nevie. No jeden nikdy nevie možno oprášim nejaké staré poznatky.. Smile Je zaujímavé že ja som na to musel ísApple Computers chceš nechceš lebo to prišlo po páde opony a naši chceli vedie? o tom viac. Takže som tomu venoval dos? ?asu. Teraz sa na tom už len smejem, ale vtedy ma to srde?ne naštvalo, že my sa zaoberáme nie?ím tak podradným Apple Computerso je verejne dostupné a sami sme tam skon?ili. (že sme verejne dostupný) . Avšak kupodivu nie je to zlé pre zorientovanie sa v úplnom úvode problematiky a je to dobrá skratka ku realite energií a podobne


UF Luis cital som ze v jednoduchosti je krasa. Dako tazko pises Very Happy
Musim ale potvrdit ze som rad ze dane ucenie prislo . Boli to pre mna prve skusenosti s energiou

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 16, 2008 6:05 pm
Luis



Založený: 27.12.2005
Príspevky: 68
  Ascher: Apple Computerso ti pokleslo IQ? Ke? je to komplikované Very Happy .

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PríspevokPredmet: Zaslal: St Jan 16, 2008 7:47 pm
Ascher



Založený: 03.01.2006
Príspevky: 89
Bydlisko: Zem
 
Luis Napísal:
Ascher: Apple Computerso ti pokleslo IQ? Ke? je to komplikované Very Happy .

asi ano

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PríspevokPredmet: Zaslal: Št Jan 17, 2008 9:18 am
buro



Založený: 23.12.2005
Príspevky: 37
 
Ascher Napísal:
Luis Napísal:
Pokojne sa ku tomu vráApple Computers ak chceš. Je to OK, ale potrebuješ zasvätenie
bu? od u?ite?a reiki alebo od niekoho kto fakt vie a nie len tvrdí že vie.
No a potom hurá do trénovania. Hm možno dodržím Apple Computerso som poniektorým sApple Computersúbil, že im cele to u?enie do vysvet?ujem lebo mali u?ite?a Apple Computerso možno sám seba chápal ale uApple ComputersiApple Computers nevie. No jeden nikdy nevie možno oprášim nejaké staré poznatky.. Smile Je zaujímavé že ja som na to musel ísApple Computers chceš nechceš lebo to prišlo po páde opony a naši chceli vedie? o tom viac. Takže som tomu venoval dos? ?asu. Teraz sa na tom už len smejem, ale vtedy ma to srde?ne naštvalo, že my sa zaoberáme nie?ím tak podradným Apple Computerso je verejne dostupné a sami sme tam skon?ili. (že sme verejne dostupný) . Avšak kupodivu nie je to zlé pre zorientovanie sa v úplnom úvode problematiky a je to dobrá skratka ku realite energií a podobne


UF Luis cital som ze v jednoduchosti je krasa. Dako tazko pises Very Happy
Musim ale potvrdit ze som rad ze dane ucenie prislo . Boli to pre mna prve skusenosti s energiou



noo na zaciatok je to asi dobre, aspon podla toho co som cital. A niekde treba zacat oboznamovat sa s energiami. Ja budem rad ak sa mi to vysvetli a potom uz iba skusat a skusat Smile

  Odpovedať s citátom
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Strana 1 z 1
Odpovedať na tému Odpovedať na tému
 Obsah fóra Forum.SelekCIA.COM / Skúsenosti / Reiki

Prejdi na: 



Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB - 2001, 2002 phpBB Group
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina